Mercato Shopping Mall DUBAI

مساحت مرکز خرید مرکاتو دبی Mercato Shopping Mall ، ۵۹،۴۷۲ متر مربع است و محل تجمع ۱۴۰ برند مطرح در دنیا و خاورمیانه است. در اینجا نیز فروشگاه های اوت لت برندهای خوب بین المللی را با قیمت های استثنایی خواهید دید. البته در سالن مد و زیبایی مرکز خرید مرکاتو Mercato Shopping Mall ، نمایش‌هایی از پوشاک برندهای مطرح در زمینه فشن اجرا می شود. البته به جز پوشاک آقایان، پوشاک بانوان و کودکان، ساعت، طلا و جواهر، عینک آفتابی و طبی، بهداشتی-آرایشی، وسایل خانه، وسایل قنادی و … نیز در اینجا گردهم آمده اند. از برندهای مطرح که در مرکز خرید مرکاتو Mercato Shopping Mall هستند می‌توان به آرمانی جونیورArmani Junior ، دیزلDiesel ، تامی هیلفیگر Tommy Hilfiger ، برشکا Bershka ، ماسیمادوتی Massimo Dutti ، نایک Nike، نیوبلنس New Balance و … اشاره کرد.
علت انتخاب این اسم برای یک مرکز خرید عربی این است که معماری مرکز خرید مرکاتو Mercato Shopping Mall شبیه به دوره رنسانس و قرون وسطی است، معماری داخلی نیز شبیه مراکز خرید کشورهای اروپایی نظیر ایتالیا، فرانسه و اسپانیا می باشد. سالانه فستیوال های مهمی که برای کشورهای مختلف است در اینجا برگزار می گردد.
چگونه به مرکز خرید مرکاتو دبی برویم؟
با تاکسی می توانید سریعا از هرجای شهر به مرکز خرید مرکاتو دبی برسید.اگر از اتوبوس استفاده می کنید باید خط ۸ را سوار شوید و در ایستگاه جمیرا بیچ پارک پیاده شوید.
ساعات و روزهای کاری سینما وکس Vox Cinemas هرروز از۱۰ صبح تا آخرین سانس نمایش فیلم می باشد.

آدرس: Jumeirah Beach Rd – Dubai – United Arab Emirates