در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)
  • نویسنده

مدیر سایت
    سرپرست کل

در اين موضوع سعي شده بررسي اجمالي در مورد نظرات مسافراني که به SVELTOS HOTEL سفر کرده اند انجام دهيم

shahnaz
    مشارکت کننده

من این هتل را دوست داشتم، خیلی تمیز بود، غذا عالی بود، مهمان نوازی عالی است. کارکنان تجربه زیادی در کار خود داند. من سال بعد حداقل برای یک هفته به اینجا می آیم. موارد خوب با قیمت پایین وجود دارد. عالی است.
    Panagiotis C

shahnaz
    مشارکت کننده

ما سه شب در آگوست 2016 در اینجا بودیم و راضی بودیم. هتل بازسازی شده و به خوبی مراقبت می شود. صاحب هتل تلاش زیادی برای اقامت خوب برای مهمانانش می کند. اتاق ها مرتبا تمیز می شوند و در استاندارد نگه داری می شوند. مدیر رفتاری دوستانه داشتند و نکات خوبی در مورد جزیره می داد و تجربه مشتریان را با چاشنی های محلی افزایش می داد. هتل موقعیت مناسبی دارد و فاصله کمی تا امکانات دارد. در کل اقامت خوبی بود. این هتل را پیشنهاد می کنم.
    marilia756

shahnaz
    مشارکت کننده

تعطیلات خوبی در این هتل داشتم. مکانی دوست داشتنی است. خدمات شگفت آور است. خوب، تمیز، اتاق ها بی عیب ، استخر آرامش بخش و کارکنان رفتاری دوستانه دارند. ارزش پولش را دارد.
    Olaouri

shahnaz
    مشارکت کننده

هتل دوست داشتنی تمیزی است. ساعت 6 بعد از ظهر رسیدیم. قبل از این که کسی بیاید، یکی اتاق را برای ما رزرو نمود، ما به طبقه دوم رفتیم، که چشم انداز استخر که ما برایش پول داده بودیم نبود. به پذیرش برگشتیم و گفت مشکل من نیست. بعد از یک ساعت مجبور شدم اتاق پشتی را بگیرم (شاید باید بگویم سن ما 69 و 71 است). چند تا کاغذ بود که من اسممان را برای اتاق با چشم انداز استخر دیدم اما آن ها آن را به شخص دیگری داده بودند. 4 روز مشغول بودیم بالاخره اتاق با چشم انداز استخر به ما دادند. مدیر چند روز در اطراف بود و متوجه شد کارکنان وقتی مفید هستند که آن را دوست داشته باشند. سه شب بیرون غذا خوردیم. تنوع نداشت ، به غیر از کنسرو های یخ زده، یک شب غذا پخته نشده بود. این هتل سه ستاره نیست تنها دوستاره است. ما هرگز دیگر هتل سه ستاره رزرو نمی کنیم. دیگر به اینجا نمی آییم.
    del451

shahnaz
    مشارکت کننده

بعد از 10 شب اقامت در این هتل، دیشب به خانه برگشتیم. هتل کاملا بی عیب و تمیز و کارکنان رفتاری دوستانه دارند. اگر میخواهید تعطیلات در استخر باشید و کار دیگری انجام ندهید خوب است. موقعیت خوب نیست. تنها دو بار در ساحل است که یکی از آن ها خیلی گران است. لارناکا ده دقیقه با تاکسی دور است و هر دفعه 10 یورو هزینه دارد. غذا بد بود، دو بار هست که می توان پنیر و یا ژامبون و یا تخم مرغ آب پز و … برای ده روز خورد. به غیر از صبحانه، در وعده دیگری کره نمی آورند بنابراین اگر دوست دارید ساندویچ را با کره بخورید، کره صبحانه را بردارید. برای صبحانه باید خوش شانس باشی وگرنه هر روز تکراری است. روز هایی بود که رشته فرنگی می دادند اما در کنارش سس نبود. سیب زمینی و سبزیجات به ندرت می دادند. روز هایی هستند که یک وعده کامل ندارید. بعضی از غذا ها خوب بودند اما کافی نبودند. مایه تأسف است. اگر کمپوت میوه و یا میوه های تازه دوست دارید، به ندرت می دهند. اگر بستنی بخواهید می توانید از بار بگیرید اما خوراکی بیرون از رستوران نیست، به غیر از ساعات صبحانه و شام 9:30_7 و ساعت ناهار 2:30_1 در رستوران. نوشیدنی ها خوب هستند. دیگر به این هتل نمی آییم.
    katakalon

shahnaz
    مشارکت کننده

در اواخر سپتامبر یک هفته در اینجا بودیم. هتل آرام است. کارکنان به خصوص کاترینا در پذیرش، رفتاری دوستانه دارند. ما نزدیک 11 شب رسیدیم و گفتند آشپزخانه بسته شده است. او شیفتش تمام شده بود و به ما گفت ما را به نانوایی های پایین جاده می برد و ما می توانیم غذا بگیریم. حتی او ما را به هتل برگرداند. هتلی فوق العاده با کارکنانی فوق العاده است. کمی ناشناخته است ولی اگر به دنبال آرامش هستید مکان خوبی است.
    Charly025

shahnaz
    مشارکت کننده

کارکنان رفتاری مفید و دوستانه داشتند. با خانواده به اینجا آمدیم و زمان خوبی داشتیم. این هتل را پیشنهاد می کنم. ساحل در اطراف هتل است. موقعیت خوبی دارد. 10 دقیقه با تاکسی به لارناکا فاصله است و 45 دقیقه تا ایا پانا.
    Ken B

shahnaz
    مشارکت کننده

ما زمان خوبی را در این هتل زیبا گذراندیم. کارکنان دوست داشتنی، رفتاری دوستانه و مفید دارند. غذا دوست داشتنی و تنوع زیادی داشت. تمیز و مرتب بود. اتاق همیشه تمیز و ملافه و حوله هایی تمیز داشت. تنها گله ای که دارم این است که بیشتر شب ها دسر نداشتند. پنی که سرپرست بود تکه ای از مال خودش را که خریده بود به من داد. باز هم به این هتل می آیم.
    Annanrad

shahnaz
    مشارکت کننده

در می امسال در این هتل بودم. این اولین دفعه ای بودم که تنهایی مسافرت می کردم من از تجربه ام با کارمندانی دوستانه و هتل خوب لذت بردم. تنها نکته نا امید کننده بوفه بود که گزینه های محدودی برای انتخاب داشت و خیلی ساده بود. تأسف آور است که هتل را با تمام موارد رزرو کنیم. من باز هم به این هتل می آیم اما نه تمام موارد را نمی خواهم.
    Chloeyy_light

shahnaz
    مشارکت کننده

هتل خیلی تمیز بود. کارکنان رفتاری دوستانه داشتند. استخر و ساحل دوست داشتنی بودند. بهترین بخش قبرس نیست. در حال توسعه است اما متناسب با پولش است. بهتر است ماشین اجاره کرد، یا گرفتن اتوبوس و تاکسی برای رفتن به هر جایی راحت است. غذای هتل خوب بود و تنوع داشت. غذای بار هم خوب بود. رستوران Blue Wave که در پنج دقیقه ای هتل بود، خوب بود. تهویه مطبوع قیمتش با اتاق بود ولی برای یخچال باید هزینه می پرداختیم. من فکر می کنم این چیزی است که از هتل سه ستاره انتظار می رود.
    AthenaXYZ

shahnaz
    مشارکت کننده

ما این هتل را برای یک هفته رزرو نمودیم. ما زمان چایی رسیدیم و با رفتار دوستانه پذیرشگران روبه رو شدیم و سه لیوان شربت آبلیموی تازه به ما دادند. ما زود پذیرش شدیم و به اتاق رفتیم. اتاق تمیز و منظم بود. دکوراسیون خوب، حوله ها تمیز و چشم انداز استخر دوست داشتنی بود. ما چند ساعت آخر را برای استراحت به استخر می رفتیم خیلی تمیز بود. کارکنان لیوان های خالی و آشغال ها را جمع می کردند. ما از پذیرش خواستیم تا جایی را برای خوردن غذای یونانی به ما بگوید و او مردی را که در آنجا کار می کرد به ما نشان داد و او به ما گفت که کجا ها مناسب است. منتظر اتوبوس بودیم که جنتلمنی با ماشین آمد او صاحب هتل بود ما سوار ماشینش شدیم نه تنها جا های مناسب برای خوردن را به ما نشان داد بلکه جاهای دیدنی خوب را هم به ما نشان داد. ما تنها چند صبحانه و ناهار در هتل خوردیم زیرا دوست داشتیم جاهای مختلف قبرس را ببینیم و در جاهای دیگر هم بخوریم، به هر حال غذا خوب و تنوع زیادی داشت. رستوران تمیز بود و غذا دوباره سرو می شد. نوشیدنی ها خیلی خوب بودند. من باز هم به این هتل می آیم. کارکنان با رفتار دوستانه، مفید و مؤدب خود به این هتل اعتبار بخشیده اند.
    lovetogoaway2014

shahnaz
    مشارکت کننده

برای کسی که مدت زمانی درگیر کار است و می خواهد استراحت کند، این هتل مناسب نیست. شب دیر رسیده بودیم و گفتند بار دیگر رایگان نیست و آشپزخانه هم تعطیل است. تنها غذای موجود چیپس بود که باید برایش پول می دادیم. گرسنه و خسته روی تخت رفتم مثل سنگ سخت بود. کمر درد داشتم و این مفید نبود. هتلی کوچک بود و من فکر نمی کنم که تنوع زیادی برای غذا داشته باشند و اینکه هر روز غذای مشابه داشته باشیم، وحشتناک است. کیفیت غذا خوب بود ولی این که من هر روز غذا های یکسانی بخورم، آزاردهنده است. غذا توضیحاتی نداشتند، من گوشت خوک و گوسفند نمی خورم بنابراین مجبور شدم فقط سبزیجات بخورم. منو برای پرداخت مشتری ها خوب و متنوع بود. همه موارد هتل را رزرو نکنید که اتلاف وقت است. تنها نوشیدنی ارزش دارد که باید تا قبل از 11 شب بخورید. ما ناهار را در رستوران بیرون می خوردیم. استخر خوب و بزرگ بود. صندلی و سالن استراحت هایی هم وجود دارد. توالت استخر در سمت حمام است. به هر حال بقیه دستشویی های طبقه پایین بوی بدی می دهند. هتل تمیز و راحت است. به غیر از تخت و در که صدا های زیادی می دهند. حمام خوب بود. من فکر نمی کنم که وقت زیادی برای بهتر کردن هتل گرفته شود. این هتل نظر من را برای سفر کردن برای مدتی عوض نموده است. پول زیادی را برای این هتل به هدر دادیم.
    کارکنان باید آموزش ببینند که حق تقدم با مشتری است. آن ها گستاخ بودند. تنها کارمندی که من ازش خوشم آمد بانوی مسئول بار بود، اگر او در بار بود برای یک نوشیدنی نمی بایست 20 دقیقه منتظر ماند. اگر برای چند روز در لارناکا خواهید بود خوب است اما برای تعطیلات خوب نیست.
    AshSheppard

در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.