در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • #18509

  مدیر سایت
  سرپرست کل

  در اين موضوع سعي شده بررسي اجمالي در مورد نظرات مسافراني که به SANDY BEACH HOTEL سفر کرده اند انجام دهيم

  #21250

  محمد جواد
  مشارکت کننده

  پذیرش: بسیار آسان و سریع بود. ما
  اتاق: اتاق بسیار اساسی بود. بسیار راحت بود. چوب لباسی کافی در کمد لباس وجود داشت. تمیز، اما حوله بسیار کوچک و کهنه بود. حوله استخر نیز خوب خشک نشده بود.
  استخر: یک استخر 20 متری که به یک استخر کوچکتر می رود و خیلی سرد بود. تخت در منطقه باغ و دور استخر هستند، بنابراین سایه های درختان در طول روز وجود ندارد.
  ساحل: شنی و بسیار کوچک و یک ساحل خصوصی است، خدمات بار ساحل بسیار سریع و کارآمد بود.!!
  مواد غذایی: صبحانه انگلیسی، قاره، غلات و املت بود. ناهار، مقدار زیادی سالاد، غذاهای پخته شده و مرغ تازه پخته شده همراه با یک ظرف ماکارونی پخته شده است. شام به نظر می رسد مشابه به ناهار باشد.
  دربان: کریستینا دوست داشتنی و پر از دانش محلی است.
  اسپا: در حالی که من از این مرکز استفاده نمی کنم، و آبگرم در اینجا با یک باشگاه ورزشی، استخر سرپوشیده و درمان وجود دارد .. لطفا توجه داشته باشید جکوزی 35 € برای یک ساعت است !!!! متاسفانه در طول اقامت ما یک بچه کوچک گریه میکرد.

  Faybe M

  #21251

  محمد جواد
  مشارکت کننده

  کشوری بسیار خوب با مردم بسیار آرام بود. آب خوشمزه و صلح آمیز با آب و هوای خوب و هتل های خوب با پذیرایی بزرگ با دید دریا و هتل بسیار تمیز و مردم بسیار خوب بودند.

  با تشکر از رمزی R

  #21252

  محمد جواد
  مشارکت کننده

  یک هتل بسیار خوب برای آرامش و نزدیک به شهر لارناکا و کارکنان بسیار دوستانه بودند اکا وایفای در اتاق ضعیف است، اما کار می کند. لابی نیز خوب در شب خوب بود. این هتل را بسیار توصیه می کنم… اقامت راحتی بود….

  با تشکر از kamaljit2

  #21253

  محمد جواد
  مشارکت کننده

  محل خوب، امکانات اتاق مناسب، خدمات عالی و وای فای در اتاق موجود بود، با این حال پوشش ضعیفی داشت (هر چند لابی خوب بود)، مناظر استخر عالی بود، امکانات ساحل خوب بود.

  با تشکر از Jas1222

  #21254

  محمد جواد
  مشارکت کننده

  فوق العاده بود، همه کارکنان دوستانه بودند، اتاق بی عیب و مواد غذایی عالی بود. دربان درخشان بود، او بسیار دوستانه و همیشه مت به ما خوش آمدید میگفت.

  با تشکر از جکی B

  #21255

  محمد جواد
  مشارکت کننده

  ما تا به حال یک گروه 103 نفره به جشن عروسی پسر من در 10 اکتبر 2016 رفته ایم. همچنین یک جشن تولد 30 سالگی داریم. هتل بسیار عالی با مدیریت زمانی شگفت انگیز داشت . نوشیدنی و غذا عالی بود .اتاق عالی، خیلی خوب و تمیز بود. بسیار توصیه میشود.

  پل H

  #21256

  محمد جواد
  مشارکت کننده

  هتل خوبی با کارکنان عالی است. 10 روز از نور خورشید گرم و دوست داشتنی است. زمان مناسبی در سال برای رفتن به این هتل است. اتاق ها تمیز، بی عیب و خوب نگه داشته شدند. یک کتری در اتاق ما است. به دوستان و خانواده توصیه میکنم.

  با تشکر از استوارت D

  #21257

  محمد جواد
  مشارکت کننده

  سفر عالی و با کارکنان دوست داشتنی بود. جشن تولد و عروسی گرفته شده است. خدمات کافی و سریع، هستند!!!!! کارکنان دوست داشتنی و اتاق ها عالی بودند.

  با تشکر از استفن H

  #21258

  محمد جواد
  مشارکت کننده

  کارکنان عالی و مواد غذایی محلی و شگفت انگیز و همچنین خیلی خوب درست شده بود. احساس خوب خوش آمدید و تمیز و با بسته بندی عالی بود.

  با تشکر از rossco1988

  #21259

  محمد جواد
  مشارکت کننده

  هتل شگفت انگیز، در تعطیلات در حالی که دور در استخر با کارکنان بسیار مودب و یک مکان خانوادگی پر شده بود. بی عیب نگه داشته شده و خیلی تمیز و شسته رفته است.

  با تشکر از danielseeweee

  #21260

  محمد جواد
  مشارکت کننده

  زمان فوق العاده در این هتل باکارکنان بسیار دوستانه و مفید هستند داشتیم. اتاق ها بزرگ و با تخت بسیار راحت می باشند. تخت های دور استخر بزرگ هستند و در سمت راست ساحل است.

  با تشکر از نیکولا S

  #21261

  محمد جواد
  مشارکت کننده

  2 هفته آرامش و در ساحل شنی لذت بردیم. بسیار تمیز و دوستانه بود. مواد غذایی و نوشیدنی گزینه های خوب در سراسر هتل بود. مقدار زیادی از گزینه برای آفتاب گرفتن در اطراف استخر یا ساحل در طول روز و سرگرمی لذت بخش در شب وجود داشت. زمان آرامش بخش با آب و هوای تقریبا تضمین شده است که توصیه می شود! امید به بازگشت …

  مشاورین کاربران

در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.