در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)
  • نویسنده

مدیر سایت
    سرپرست کل

در اين موضوع سعي شده بررسي اجمالي در مورد نظرات مسافراني که به PETROUBROS HOTEL سفر کرده اند انجام دهيم

shahnaz
    مشارکت کننده

دفعه سومی است که در این هتل که در لبه شهر واقع شده است، اقامت داشتیم. اصلا ناامید نشدیم. 5 دقیقه پیاده روی تا ایستگاه اتوبوس و ساحل فاصله است. وایفا در اتاق و لابی رایگان است. ارزش پولش را دارد. کارکنان خیلی مفید و مؤدب هستند.
    jonmarsh

shahnaz
    مشارکت کننده

هیچ مشکلی با این هتل نداشتیم. تنها چیزی که همه ما می خواستیم جایی تمیز و مکانی برای استراحت در پایان هر روز بود. کارکنان مفید و مؤدب بودند. آپارتمان ما دو اتاقه بود و هر اتاق تهویه مطبوع داشت که استفاده از آن هزینه نمی خواست.
    potbellypete2016

shahnaz
    مشارکت کننده

من دنبال خانه ای برای استراحت بودم برای همین اقامت در اینجا من را اذیت نکرد. تمام کارکنان، مفید، مؤدب، مطلع و حرفه ای بودند. اینترنت رایگان بود و اتاق ها هر روز تمیز می شد و موردی که برای من خیلی مهم بود، تخت راحت بود. نزدیک به مرکز شهر و ساحل Finikoudes است. این هتل را به دلیل موقعیتش پیشنهاد می کنم.
    Mrposh56

shahnaz
    مشارکت کننده

من 4 سال پیش هم آنجا بودم. نزدیک به رستوران ها است. و نزدیک به محل ازدواج و برای کسانی کهمی خواهند آنجا ازدواج کنند مناسب است. هتل بیشتر شبیه آپارتمان اجاره ای است. مسئولان پذیرش خوب هستند.
    RAAH2012

shahnaz
    مشارکت کننده

چند سال پیش در اینجا اقامت داشته ام. ساده اما تمیز و موقعیت خوبی دارد. کارکنان خوب هستند. ارزش پولش را دارد. در آینده هم به اینجا خواهیم آمد. نزدیک در، می توان ماشین اجاره کرد که ارزان است.
    roymaria

shahnaz
    مشارکت کننده

ما پنج سال پیش هم در اینجا اقامت داشته ایم. هتلی قدیمی است و حداقل نیاز است تا مبل و لوله کشی هایش عوض شود. بعد از پنج سال هیچ تغییری نکرده بود. انگار در حال سقوط است. تنها موردی که همیشه در آنجا هست، تمیزی و خدمات پذیرش است.
    SilviuIasi_Romania

shahnaz
    مشارکت کننده

قیمت اتاق منطقی بود اما آنچه که من انتظار داشتم نبود. قفل در قابل استفاده نبود و وقتی من اعتراض کردم، آن را چرب کردند که هیچ فایده ای نداشت. در اتاق مورچه بود باز آن ها سم زدند اما سم مورچه نبود و باز مورچه ها برگشتند. یکی از لامپ های کنار تخت کار نمی کرد من باز اعتراض کردم هر چند به دو چراغ خواب نیاز نداشتم. توالت به درستی کار نمی کرد. آب گرم وجود نداشت که با توجه به آب و هوا مهم نبود. موقعیتش خوب است و کارکنان رفتاری دوستانه دارند.
    lorainea23

shahnaz
    مشارکت کننده

از کجا شروع کنم؟ هیچ فضایی در پارکینگ وجود نداشت. ماکسیمم آن 8 تا 9 ماشین بود. اتاق ساده و قدیمی بود. سشوار نداشت، دوش شکسته بود. قفسه توالت در حال افتادن بود و ما نمی توانستیم وسایلمان را آنجا بگذاریم. شیر ها سالم نیستند و چکه می کنند. بیشتر کاشی های کف شکسته شده اند. مانند بیمارستان متروکه است. پول خودتان را هدر ندهید و به جای دیگری بروید.
    alexpegs

shahnaz
    مشارکت کننده

جای وحشتناکی است. من مطمئن نیستم که هنوز هم برادران مالک ای هتل هستند یا نه اما آن ها اتاق من را زمانی که هنوز آنجا بودم به یک خانواده لبنانب اجاره داده بودند. من برای یک ماه آن را اجاره کرده بودم. به من گفتند اتاق دیگری به تو می دهیم. من فکر کردم همین هتل است پس اتاق زیاد بد نیست. گفتند این خانواده لبنانی مشتریان خوبی هستند. به هر حال من اتاق جدیدم را روز بعد دیدم. دو مایل دور و در یک سوپرمارکت کوچک بود که حتی در نداشت. باید بگویم قبل از اینکه خانواده لبنانی را در اتاقم جای دهند از من اجازه نگرفته بودند،من پلیس را صدا کردم که به یک کابوس تبدیل شد. وسایلم در پشت بام بود. پلیس هیچ کمکی نکرد. بحث بزرگی به وجود آمد. به من گفتند برای تهیه گزارش باید به ایستگاه پلیس بروم و گفتند نباید به انگلیسی بیان کنم. وقتی من به هتل برگشتم پاسبوردم در جایی گذاشته شده و قفل بود و یکی از آن برادر ها به کوه رفته بود و بنابراین می بایست تا دوشنبه بعد در آنجا می ماندم. داستان طولانی است اما من نمی خواهم شما را اذیت کنم. مکان های خوب دیگر با خدمات خوب در اینجا برای اقامت هست. اطراف را ببینید اما در اینجا نمانید.
    koulla2014

shahnaz
    مشارکت کننده

ما بعد از ساعت 2 بعد از ظهر رسیدیم. برای 11 تا 15 سپتامبر اینجا بودیم. بیرون هتل بد نبود ولی داخلش انگار به دهه 80 برگشته اید. ما به عنوان یک خانواده بزرگسال پنج نفره آمده بودیم. ما در اتاق 309 بودیم که می توانستید از نگاه به صورت ما بفهمید که ناامید شده بودیم. لامپ در اتاق با تخت دو نفره سوخته بود و در اتاق پسرم کنده شده بود. دوش حمام سرجایش بود بنابراین می توانستید حمام کنید. ناحیه ای مربوط به آشپزخانه وجود داشت اما نمی شد آنجا نشست زیرا تاریک بود، اتاق نشیمن نداشتند و به اتاق ما می رفتیم که این ناراحت کننده بود. تلویزیون در یکی از اتاق ها و تهویه مطبوع در اتاق اصلی کار نمی کرد. ما یک یخچال کوچک داشتیم بنابراین از مغازه نوشیدنی گرفتیم ولی یخچال در بالا گرم شده بود و نوشیدنی های به جای این که سرد شوند، گرم شده بودند. یک روز در حمام به روی پسرم قفل شد و دستگیره خیلی کثیف و کنده شده بود بنابراین ما به پذیرش گفتیم و پسرمان بیرون آمد. ما در مورد لباسشویی از پذیرش پرسیدیم اما آن مرد گفت که نمی داند چگونه کار می کند و به بانویی در اتاق کناری اشاره کرد که او حتی بلد نبود انگلیسی صحبت کند. لباس هایمان را از خشکشویی گرفتیم و وقتی آن ها را در چمدان می گذاشتم متوجه شدم یکی از لباس هایم خراب شده است. هیچ چیزی مانند عکس های سایت نیست. ما تصمیم گرفتیم هیچ چیزی به پذیرشگر نگوییم اما کامنتی صادقانه بنویسیم. همچنین موقع رزرو بیان می کنند که کتابخانه داردند و من به کتابخوانی علاقه مندم و واقعا ناامید شدم. حتی موقع تصفیه از ما نپرسیدند که اقامت شما چگونه بود. کارکنان خوب بودند و حتی به من در بعضی موارد کمک کردند. هرگز دیگر در این هتل اقامت نخواهم داشت.
    Frosulla M

shahnaz
    مشارکت کننده

اتاق ها خیلی تمیز هستند. بانوی نظافت چی حرفه ای بود. پذیرشگر رفتاری دوستانه داشت. جلوی هتل علی بابا بود که باید به آنجا رفت و هر چیزی را امتحان نمود. مغازه شکلات فروشی عالی است. همچنین مغازه آبمیوه فروشی فوق العاده ای در نزدیکی است. بار پترو در ساحل عالی است.
    AnaDimic

shahnaz
    مشارکت کننده

موقعیت عالی است. نزدیک به ساحل مشهور Phinikoudes، حمل و نقل عمومی و اتوبوس شماره یک به لارناکا است. کارکنان مهربان، آپارتمان خوب، بزرگ و تمیز است. چه چیز دیگری نیاز است؟ بالکن خوب است. متشکرم.
    AnaDimic

در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.