در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • #18488

  مدیر سایت
  سرپرست کل

  در اين موضوع سعي شده بررسي اجمالي در مورد نظرات مسافراني که بهPalm Beach Cyprus hotel سفر کرده اند انجام دهيم

  #19449

  shahnaz
  مشارکت کننده

  سلیا از بار بیش از حد انتظار عالی بود، که شایسته است به دلیل این که همیشه از سرو کردن به مشتریانش خوشحال بود، از او نام ببرم. کارکنان دیگری که شایسته است از او نام ببرم، اندی است که در ساحل همیشه به مهمانان کمک می کند و لبخندی بر لب دارد.
  cllrcarolshaw

  #19450

  shahnaz
  مشارکت کننده

  هتل همه چیز دارد، استخر، باغ، روی ساحل است و چندین رستوران و امکانات کنفرانس دارد. اتاق ها مدرن و تمیز بودند. صبحانه خوشمزه و تنوع زیادی داشت. چند دفعه در بار خوردم و خوب بود. تنها نکته منفی این است که 5 مایل از مرکز شهر دور است و در اطراف چیز های کمی وجود دارد. همچنین ساحل و دریا بهترین نیستند.
  سپتامبر 2016، سفر کاری
  Robert_and_Kazuko

  #19451

  shahnaz
  مشارکت کننده

  شروع ناامید کننده ای برای تعطیلات ما بود، وقتی رسیدیم گفتند اتاقی رزرو نکرده اید و باید به هتل Princess hotel بروید. ولی فردی معذرت خواست و ما را با ماشین خودش به هتل برد و ترتیب داد تا تاکسی ای در صبح، برای ما آماده باشد، تنها پنج دقیقه تا شهر فاصله بود، ما تصمیم گرفته بودیم به Palm Beach برگردیم. دفعه قبل که اینجا بودیم، به ما وعده غذایی رایگان دادند. اتاق جادار، حمام مدرن با امکانات، دمپایی، فضای کمد کافی بود. تهویه مطبوع عالی و آرام بود. به محض رسیدن به ما بطری از شراب و سبدی از میوه دادند. تخت راحت و تلویزیون چند کانال انگلیسی زبان داشت. امکانات چایی و قهوه، دوباره پر می شدند. سشوار، مینی بار و بالکن خوبی داشت. هتل با تهویه مطبوعش خوب بود، چندین رستوران و بار و غذا های خوبی که پیشنهاد می دادند. صبحانه خوب، کارکنان مفید و لبخند بر لب داشتند. استخر پسر ها عالی بود و ما همیشه جایی عالی با چتر و تخت های راحت پیدا می کردیم. سفارش نوشیدنی روی ساحل راحت است و فورا آماده می شود. مناطق محلی انتخاب های کمی برای رستوران و بار دارند . 1.5 دلار برای رفتن به شهر هزینه می شود. شروع تعطیلات ناامیدکننده بود اما کارکنان و امکانات آن را جبران کردند. تشکر برای ساختن تعطیلاتی لذت بخش برای ما.
  Micky069

  #19452

  shahnaz
  مشارکت کننده

  کارکنان شگفت انگیز ، دوستانه و مفید بودند. آن ها مجبور بودند تا با بعضی از مهمانان گستاخ باشند. یک زوج جوان فکر می کردند می توانند کیسه خرید خود را با غذای صبحانه پر کنند. وقتی به آن ها گفتند، فریاد زدند و تهدید کردند در این سایت کامنت بد می گذارند. کارکنان به خوبی از عهده آن بر آمدند. ما سال بعد در سپتامبر و ژوئن به اینجا می آییم. متشکریم.
  LynnieRod

  #19453

  shahnaz
  مشارکت کننده

  اولین دفعه ای است که به قبرس رفته بودیم و برای جشن ازدواج رفته بودیم. من کمی از کامنت هایی که در سایت Tripadvisor بود کمی از روبه رو شدن با واقعیت می ترسیدم. ولی آزانس سفر ما را برنامه ریزی کرده بود و به محض رسیدن ما به اتاق رفتیم. 4 شب در آنجا بودیم ولی چند وضعیت ناخوشایند پیش آمد. ولی ما نمی توانستیم به کارکنان و یا پذیرش بگوییم زیرا ممکن بود آن ها اخراج و یا افسرده شوند. مهمان نوازی خوبی از سوی کارکنان هتل در طول اقامت از ما شد. کتری در اتاق، در شب اول بوی بدی می داد و ما به پیشخدمت نگفتیم زیرا از آن زیاد استفاده نمی کردیم. ما خواستیم در اتاق چایی بخوریم و بنابراین سفارش دادیم ولی گفتند می توانید از امکانات اتاق استفاده کنید و چایی داشته باشید ولی در مورد کتری به آن ها گفتیم و سپس سفارش چایی را قبول کردند. وقتی سفارش را آوردند ما متعجب شدیم، پودر قهوه و چایی همان چیزی که در اتاق بود. ما آن را تحویل گرفتیم زیرا به غیر از مهمان نوازی چیز دیگری انتظار نداشتیم و تنها 4 شب در آنجا بودیم. به هر حال ما خواستیم تا بوی کتری را برطرف کنند و خواستند تا روز بعد به پیشخدمت بگوییم، آخرین شب اقامتمان بود و ما نخواستیم آن را خراب کنیم. هنگام تصفیه متوجه شدیم چایی را حساب نکرده اند و آن مهمان نوازی بود. ما مایل هستیم به قبرس بیاییم ولی مطمئن نیستیم که در این هتل بمانیم. نیاز به بهتر شدن دارد.
  Yadamy

  #19454

  shahnaz
  مشارکت کننده

  کارکنان گستاخ و سخت است تا با آن ها بحث کرد، اما هتل خوب و تمیز است. پذیرش و تصفیه خیلی سخت است. خیلی آرام است. نزدیک به جاده اصلی است اما از مرکز شهر دور است و باید تاکسی گرفت.
  omar a

  #19455

  shahnaz
  مشارکت کننده

  دفعه پانزدهم است که به این هتل می آییم. مثل همیشه تمیز، دوستانه و لذت بخش است. کارکنان ما را به خاطر دارند که این خیلی خوب است. از زاک و تیمش در بار، اندی و بچه های ساحل متشکریم آن ها همیشه مهمان نواز هستند. ما به زودی باز می گردیم.
  belindahall2016

  #19462

  shahnaz
  مشارکت کننده

  در فاصله ده سال ما 4 دفعه این هتل را دیده ایم و چندین دفعه هم سفر یک روزه داشته ام. کارکنان پذیرش بی کفایت و گستاخ بودند. ما اتاق با تخت دو نفره انتخاب کرده بودیم ولی آن ها به ما اتاق خواب دو نفره دادند. آیا اتاق با تخت دو نفره به معنی تخت دو نفره نیست؟ اتاق آماده نبود، 4 ساعت بعد از رسیدنمان، اتاق در دسترس بود. استخر به خصوص استخر کودکان کثیف است، کیفیت غذا در حال بدتر شدن است، من این هتل را دوست داشتم ولی امسال با دو دفعه اقامت در این هتل، ناامید شدم. دیگر به این هتل نمی آیم و به هیچ کسی پیشنهاد می کنم. پول خود را خرج نکنید و به جای دیگر بروید.
  Chrissylids

  #19465

  shahnaz
  مشارکت کننده

  ما نمی توانیم از این خوشحال تر باشیم، آن گونه که پسر مان برای تشکر از کارکنان به پذیرش رفت. تیم پیشنهاد کرد که پذیرش را را در باغ زیبای زیتون مهمان کنیم، چشم انداز غروب و بیرون آمدن ستاره ها زیبا بود. مهمانان غذا را دوست داشتند و ما از آشپزان سپاسگزاریم. ما مهمانان محلی قبرس و بسیاری دیگر داشتیم. تیم در تمام مراحل فعال بودند، توصیه، پیشنهادات مختلف روز ما را عالی ساخت. ما نمی دانیم چگونه از تیم برای ساختن روز هایی خاص برای پسر مان تشکر کنیم. خاطره اش برای همیشه با ما می ماند.
  Maria S

  #19466

  shahnaz
  مشارکت کننده

  این هتل برای هتل چهار ستاره بودن خوب است، خدمات عالی است. از بیرون به نظر می آید که هتل قدیمی شده است، اما اتاق ها تمیز و در شرایط خوبی هستند. ما با تمام خانواده اینجا بودیم، و همه امکانات بهتر دریافت کردیم. البته می توان هتل های بهتری پیدا کرد اما ارزش پولش را دارد.
  SergO22

  #19467

  shahnaz
  مشارکت کننده

  آن ها بعضی از قسمت های هتل را بازسازی نموده اند که با عقل جور در نمی آید. من در طبقه دوم اقامت داشتم که تنگ و قدیمی بود. تنها طبقه اول و چهارم بازسازی شده که این تصادفی بوده است. صبحانه ساده است. اگر تخم مرغ و فرنی دوست داشته باشید عالی است.
  Andro Gogz G

  #19468

  shahnaz
  مشارکت کننده

  باعث تأسف است که این هتل پر نمی شود. موقعیت عالی و امکانات خوب است، تنها خدمات ضعیف است. مردم آنجا اقامتمان را دلپذیر نمودند، فقط اینکه این هتل زیر چهار ستاره بودن است.
  AnthonyS1976

در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.