در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)
  • نویسنده

مدیر سایت
    سرپرست کل

در اين موضوع سعي شده بررسي اجمالي در مورد نظرات مسافراني که به Merit Park hotel سفر کرده اند انجام دهيم

shahnaz
    مشارکت کننده

بهترین هتل است
    من در طول تابستان 2016، به مناسبت های مختلف در این هتل اقامت داشته ام. هتل خارق العاده و کارکنان عالی هستند، هیچ مشکلی وجود ندارد. غذا تنوع زیادی دارد و بیشتر از اندازه کافی است. اتاق ها تمیز و راحت، استخر تمیز و خوب، تخت مخصوص آفتاب، هم راحت بود. خدمات بار عالی است. ارزش پولش را دارد. سالن بدنسازی دارد. از تمام کارکنان و مدیریت به دلیل کار خوبشان سپاسگزارم.
    اقامت سپتامبر 2016، سفر به عنوان یک زوج
    silverbug1313

shahnaz
    مشارکت کننده

در دومین هفته سپتامبر برای 8 روز در اینجا با مادرم اقامت داشتم. اتاق جادار و تمیز بود. غذا در تمام رستوران ها عالی و بیش از اندازه مورد نیاز بود. همچنین تمام نوشیدنی ها را دارند و همه آن ها برند هستند. کارکنان مهربان هستند و مایل هستند تا به شما کمک کنند. Yusuf Mutlu مهربان، پر انرژِی و پر روحیه ترین فردی است که تا به حال دیده ام. او هیچ کسی را مجبور نمی کرد که در فعالیت هایی که داشتند، شرکت کنند. البته فعالیت های آن ها همه سرگرم کننده بودند. من این هتل را به تمام کسانی که می خواهند به قبرس مسافرت کنند و لذت ببرند پیشنهاد می کنم.
    سپتامبر 2016، سفر با خانواده
    Sarah B

shahnaz
    مشارکت کننده

بدترین اقامت
    این هتلی پنج ستاره نیست. وایفا مفید نبود. غذایی برای نوزادان نداشتند. غذا هر روز تکراری بود. یکی از کارکنان در مینی بار ما را شکیت من چندین دفعه خواستم آن را تعمیر کند اما گوش نداد. گستاخ بود.
    سپتامبر 2016، سفر با خانواده
    Hayleynoah2015

shahnaz
    مشارکت کننده

بهترین تعطیلاتی که داشتم
    دو هفته از سپتامبر در این هتل بودم. اتاق عالی بود. غذا عالی و تنوع زیادی داشت. استخر سرگرم کننده است. ما هر روز میخواستیم Yusuf را ببینیم بچه ها این پسر را خیلی دوست داشتند. باشگاه بچه ها همچنین عالی بود. خیلی کار ها برای انجام دادن وجود دارد، ما قطعا به اینجا باز خواهیم گشت. از همگی آن ها به خاطر تعطیلات خوبمان متشکرم.
    سپتامبر 2016، سفر به عنوان یک زوج
    Ozzie R

shahnaz
    مشارکت کننده

هتلی شگفت انگیز و بی عیب
    این هتل در هیچ موردی نقص ندارد. خدمات عالی است. کارکنان عالی و مهمان نواز هستند. اتاق و غذا ها عالی هستند. کارکنان همیشه در اطراف مهمان ها می باشند. من می توانم به گفتن این که این هتل چقدر فوق العاده است، ادامه بدهم. شدیدا این هتل را سفارش می کنم. از تمام شما برای ساختن تعطیلات خوب برای ما، متشکرم.
    آگوست 2016، سفر با دوستان
    Lisa A

shahnaz
    مشارکت کننده

برای چند هفته به این هتل آمدیم. هتل خیلی زیبا، اتاق ها تمیز و خوب بود. غذای رستوران خوب بود، چند غذای غیر عادی داشتند. متاسفانه چند تا از غذا و دسر ها برچسب نداشتند و من نمی دانستم چه هستند. من فکر می کنم این هتل بیشتر به مهمانان ترکی کمک می کند زیرا هیچ غذای بین المللی نداشتند. چشمه آبگرم، رستوران ها و غذا ها عالی هستند. در سفارش دادن شراب موفق باشید. شراب من را ابتدا اشتباهی آورده بودند.
    آگوست 2016، سفر به عنوان یک زوج
    PubPinkPanther P

shahnaz
    مشارکت کننده

بهترین هتل
    حدود پنج دقیقه تا kyrenia فاصله دارد. لابی خیلی خوب طراحی شده و باری دارد که 24 ساعته باز و رایگان است. اتاق بزرگ و خوب طراحی شده، اتاق، تخت و توالت تمیز هستند. مینی بار رایگان است. آنجا مقدار زیادی غذا، میوه، سالاد، شیرینی، نوشیدنی و.. وجود دارد. اینترنت در تمام هتل رایگان است. تمام کارکنان در پذیرش، بار، رستوران همه رفتاری دوستانه و مفید دارند و لبخند بر لب دارند. بهترین موردی که در مورد این هتل merit وجود دارد این است که می توان بقیه هتل های merit مانند royal , crystal را ببینید. من بقیه را هم دیدم اما این بهترین است. در آخر از دو فرد به نام عثمان و فرد دیگری به نام مصطفی متشکرم.
    سپتامبر2016، سفر با دوستان
    ami m

shahnaz
    مشارکت کننده

مکانی عالی، هتلی خارق العاده، خدمات عالی، کارکنان رفتاری دوستانه و مفید دارند. تمام موارد دیگری که نیاز دارید در این هتل هست، وایفا رایگان و… من باز هم به این هتل می آیم.
    سپتامبر 2016، سفر به عنوان یک زوج
    arash b

shahnaz
    مشارکت کننده

ما یک هفته در این هتل بودیم. همیشه و در هر زمان کارکنان دوستانه برای کمک در اطرافت بودند. اگرچه آن ها سه عروسی را می گرداندند، اما همیشه لبخند بر لب داشتند و این بیش از حد انتظار ما بود. غذا فوق العاده بود. شام و صبحانه هرگز کسل کننده نشدند و تنها فوق العاده بودند. ما احساس امنیت نمودیم و مایل هستیم تا باز هم به این هتل بیاییم.
    آگوست 2016، سفر با خانواده
    Sofia H

shahnaz
    مشارکت کننده

هتل عالی، تخت ها تمیز و راحت هستند. اتاق ها بزرگ هستند. خوش آمدگویی که نامم را در صفحه تلویزیون گفتند، دوست داشتم. هتل خیلی تمیز است. غذا ها خوب و تنوع دارد. کارکنان و خدمات عالی بودند. من به دریا با صخر ه هایش علاقه ای نداشتم، اما استخر را دوست داشتم. بار استخر با خدماتش عالی بود. بهترین قسمتش عصری بود که خواننده ای از ترکیه آمده بود. در آبگرم هتل ماساژ داشتم و بهترین ماساژی بود که تا به حال داشتم. من این هتل را به همه پیشنهاد می کنم. بهتر از نمی توانید بخواهید.
    سپتامبر 2015، سفر با دوستان
    Pembe S

shahnaz
    مشارکت کننده

برای دو شب و سه روز در این هتل اقامت داشتیم. از بیرون مشخص بود که هتل، مدیریتی فوق العاده دارد و در طول اقامت ما ثابت شد. اتاق دکورش کمی کلاسیک است، تکنولوژی اتاق می تواند بهتر شود. اتاق کاملا تمیز و خدمات اتاق عالی بود. غذایی که در رستوران سرو می شد، زیاد، خوشمزه و تنوع زیادی داشت. پشخدمت ها به نیاز های تو در طول غذا خوردن توجه می کنند. تنها مسئله این بود که آن ها نمی توانستند انگلیسی صحبت کنند و بیشتر آن را متوجه می شدند. بسیاری از نوشیدنی های که سفارش می دادیم اشتباهی آورده می شدند و یا با تأخیر می آمدند ولی اگر انگلیسی بهتر بلد بودند، از این مسئله جلوگیری می شد. سرگرمی کمی خسته کننده بود و ما آن را در طول اقامت خود از دست دادیم. تعدادی از فعالیت ها مانند دارت و امثال آن تبلیغ شده بود، که ما نتوانستیم انجام دهیم، به نظر می رسید اینها سرگرمی هایی هستند که فاقد قوه تخیل و یا تلاش هستند. مردی در یک تیم موقعی که متوجه شد ما از ایسلند هستیم، علاقه خودش را به بازی از دست داد و پارتی به دلیل رفتار او، خراب شد. سرگرمی های عصر ولی خوب بودند. در کل هتلی تأثیر گذار است که خوب اداره می شود و من مایل هستم باز هم به اینجا بیایم. روشن است که تلاش و زمان زیادی برای آن ها خرج شده بود. ما شیفته آکروباتیک، رقاصنده های لاتین و شناگر های هماهنگ شدیم.
    آگوست 2016، سفر به عنوان یک زوج
    dadam67

shahnaz
    مشارکت کننده

مامنی برای همه
    این هتل چهار ساله است. کارکنان کافی برای گرداندن مفید آن وجود دارد. آن ها رستوران و غذای خوب دارند. می توان از استخر و یا شنا در مدیترانه لذت برد.
    آگوست 2016، سفر با دوستان
    yavuzIstanbul

در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.