در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)
  • نویسنده

مدیر سایت
    سرپرست کل

در اين موضوع سعي شده بررسي اجمالي در مورد نظرات مسافراني که بهMEDITERRANEAN hotel سفر کرده اند انجام دهيم

محمد جواد
    مشارکت کننده

همه چیز فوق العاده بود! این هتل در یک محل بزرگ است. امکانات بکری دارد! لابی، اتاق ها، رستوران ها – همه زیبا، راحت و به خوبی طراحی شده است. مواد غذایی بسیار عالی بود، کارکنان و خدمات بی عیب و نقص بودند! بازگشت ما ممکن است!

ssobchak

محمد جواد
    مشارکت کننده

مواد غذایی عالی، کارکنان مودب و با ملاحظه، هتل سرگرم کننده است. منظره زیبا از دریا و ساحل دارد. اتاق فوق العاده با امکانات خوب و تمیز بودند. “شب قبرس” برای خنده و یک تجربه فرهنگی است.

استن C

محمد جواد
    مشارکت کننده

یک تعطیلات خوب در اولین سفر خود به هتل ساحلی. این هتل دارای خدمات، امکانات یک هتل 5 * با هزینه یک 4 *، با موقعیت عالی است، کارکنان واقعا دوستانه و مورد توجه می باشند، این هتل بی عیب است، آرامش بخش در تعطیلات با قیمت مناسب و من توصیه می کنم.

استوارت C

محمد جواد
    مشارکت کننده

مواد غذایی بسیار عالی بود و کارکنان بسیار مفید بودند. اتاق مدرن و تمیز بود. نمای زیبا از دریا داشت. تنها انتقاد عملکرد آهسته بار برای نوشیدنی است اما کارکنان مفید و مودب هستند.

با تشکر از لانا F

محمد جواد
    مشارکت کننده

اقامت به مدت یک هفته در جشن سالگرد، اقامت لذت بخش توسط کارکنان مفید و دوستانه بود. آنها گل، کیک و یک بطری شامپانی، به اتاق تحویل دادند – خدمات عالی است. استخر خوب هست، با یکی از بار شناور کردن که جایزه اضافه شده است!
    صبحانه خوب با تعداد زیادی از انتخاب و کارکنان بسیار دوستانه بودند. گاهی اوقات بوی قابل توجهی از رنگ در اتاق وجود دارد.

با تشکر از جیمی H

محمد جواد
    مشارکت کننده

اتاق بسیار تمیز، بایک بانوی دوست داشتنی هست. این هتل کاملا پر بود اما سر و صدا شاید کمی در اطراف استخر فقط شنید شود. دسترسی به ساحل خوب بود. بیشتر شبیه یک هتل خانواده با منطقه بازی برای جوانترها بود. سرویس اتاق جالب بود! بوفه بعضی از شب ها گران است. صبحانه با محصولات با کیفیت خوب است. داشتن صبحانه یک راه بسیار خوبی برای شروع روز است. اسنک در استخر بسیار عملی است. این هتل بسیار دور از شهر لیماسول است.

با تشکر از ریتا H

محمد جواد
    مشارکت کننده

هزینه امکانات قهوه و چای سازی در اتاق مینی بار گران نیست و اتاق بسیار تمیز بود. طبقه 3 تاریک و تیره بود و بدون هیچ تردیدی ما به یک اتاق بسیار زیبا در طبقه ششم منتقل شدیم. بوفه با انتخاب مواد غذایی بسیار عالی بود. سرگرمی خوب هر شب یک خواننده و رقص یونانی بود.
    این هتل را در هر زمانی توصیه می کنم …

با تشکر از Dennismarilyn

محمد جواد
    مشارکت کننده

من و همسرم در اینجا ماندیم. آب و هوا: عالی، دریا: گرم (بدون جلبک دریایی) و ساحل: شنی. صبحانه یک انتخاب گسترده ای از جمله میوه های تازه، یو پی اس سرخ، و املت پخته شده بود. وعده های غذایی شب نیز به سبک بوفه اما دوباره مقدار زیادی از انتخاب با طیف عظیمی از سالاد و دسر و همچنین ظروف بود. کارکنان بسیار مفید و دوستانه بودند – اتاق خواب با ویوی عالی بود…

wildhogs2016

محمد جواد
    مشارکت کننده

ما سطح بالایی از مهمان نوازی و خدمات را تجربه کردیم. برخی از کارکنان به طور خاص عالی بودن – اراتو و گریس در پذیرش، مری و زو در خانه داری، Athos و میراندا در صبحانه، JULIANNA در بار آبی، جوئل در رستوران ایتالیایی. این هتل مثل خانه دوم ما و ما به شدت آن را توصیه میکنیم.

جوآن متر

محمد جواد
    مشارکت کننده

مهمان نوازی فوق العاده در طول اقامت ما برای بار دوم در هتل مدیترانه بود. ما برای عروسی و تعطیلات 15 روز در اینجا بودیم. در انتظار ما در اتاق یک بطری سرد شامپاین و یک کیک شکلاتس که واقعا خوشمزه بود را دریافت کردیم. اتاق پاک و بدون لکه، تخت بسیار راحت و ملافه با کیفیت بالا بود. حمام و دوش خیلی خوب بود،. صبحانه شگفت انگیز است، ناهار بوفه فوق العاده بود. یک انتخاب خوب از گوشت و ماهی و همچنین سالاد آبدار و یک انتخاب خوشمزه از کیک و شیرینی وجود دارد. خدمات عالی بود. مواد غذایی و خدمات برجسته بود. همسر جدید من و من بسیار خوشحال بودیم، ساحل فوق العاده بود.

با تشکر از objectiveview

محمد جواد
    مشارکت کننده

هتل در خط 1 واقع شده است و به ساحل شنی زیبا در ساحل دریا نزدیک است. کارکنان کاملا خوب هستند، خدمات به طور کلی خوب است؛ اتاقها بزرگ و خوب هستند، شما می توانید از امواج لذت ببرید. موسیقی زنده که به طور منظم در شب اجرا میشود.

با تشکر از والنتین R

محمد جواد
    مشارکت کننده

همه چیز مانند ساعت کار می کند، دقیق و ارزشی برای پول شماست. بسیار توصیه میشود. محل عالی با ساحل فوق العاده و تفریحی است و رستوران ها در خدمت مواد غذایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند. دسترسی به لیماسول آسان و با اتوبوس در خارج از هتل است.

148tt

در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.