در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)
  • نویسنده

مدیر سایت
    سرپرست کل

در اين موضوع سعي شده بررسي اجمالي در مورد نظرات مسافراني که به MALPAS DIAMOND hotel سفر کرده اند انجام دهيم

elham
    مشارکت کننده

این دومین باری ست که من از هتل قبرسMalpasدر یک سال بازدید میکنم.احساس راحتی دارم همانند خانه ی خودم این هتل از لحاظ راحتی هست.من اولین باری که به قبرس امدم این هتل تازه ساخته شده بود و این بار هم تجربه ی خوبی بود و از همه ی کارکنان تشکر میکنم.
    تشکر ازtcosgun

elham
    مشارکت کننده

این هتل واقع شده در یک مکان خوب با نمای خیره کننده ی دریا و کوه.کمی از مرکز شهر دور است اما تاکسی بسیار مناسب بود.کارکنان همیشه لبخند بر لب دارند، اتاق های هتل از یک استاندارد بسیار خوب و بی عیب برخوردارند.یک مکان امن آب رایگان اینترنت رایگان و استخر وحوله رایگان بود.در ساحل چتر های افتابی دوست داشتنی وجود داشت و مواد غذایی و خدمات خوب بود.به طور خلاصه مواد غذایی فقیر اما هتل خوب در یک قیمت بسیار مناسب است.
    تشکر ازJohn Francis S

elham
    مشارکت کننده

من به همراه شریک زندگیم به مدت 2 هفته در این هتل اقامت داشتیم.هتل بسیار زیبا و تمیز با تعداد زیادی از کارکنان بود. کارکنان پذیرش عمدتا خوب بودند به خصوص یک مرد جوان که شب کار می کرد همیشه اماده به کار و کمک بود.مواد غذایی همیشه از یک استاندارد بالا برخوردار بودند.با تعداد زیادی از غذاهای مختلف برای تمام ملیت ها بود. اتاق ما دوست داشتنی و مدرن بود. و تمام امکانات بسیار خوب بود.فقط سرو صدای حفاری در اطراف هتل باعث ازار و اذیت میشد.
    تشکر ازAlex H

elham
    مشارکت کننده

هتل ا‌ر‌ا‌ئه شد‌ه خیلی خو‌ب‌ و غذ‌ا و ا‌ر‌ا‌یه غذ‌ا د‌و‌ست د‌ا‌شتنی بو‌د‌.اتاق هتل خوب اما اتاق ما بالکن نداشت.مواد غذایی نوار استخر تازه پخته شده بود، به خوبی ارائه و با قیمت مناسب هست.استخر سرپوشیده و جکوزی سرد بود اما سونا زیباست.حمام ترکی و یا اتاق بخار را حتما امتحان کنید.کارکنان در تمام طول اقامت ما مفید و دوستانه بودند.برای این اقامت دوست داشتنی هزینه مقرون به صرفه هست.
    تشکر از Carol S

elham
    مشارکت کننده

من به مدت 7 روز با دوستم در این هتل اقامت داشتیم.همه چیز تمیز و خوب بود. اتاق هتل بسیار عالی و برای نیازهای ما مناسب بود، همه چیز بیش از حد تصور ارائه شده است. اگر گیاه خوار باشید غذا خیلی خوب نیست، اما اگر گوشت خوار باشید مقدار زیادی از گزینه ها برای شما وجود دارد.بسیاری از کارکنان نمیتوانند انگلیسی صحبت کنندو این موضوع کمی مشگل بود.مناطق اطراف هتل زیبا است و و ساحل واقعا خوب بود.
    تشکر از Lisa C

elham
    مشارکت کننده

من با دخترم در ماه اکتبر به این هتل امدیم.از بیرون اتاقها دوست داششتنی هستند. دارای باغ های زیبا،و استخر خیره کننده هست.همچنین دارای یک آبگرم با استفاده فراگیر از سونا، جکوزی، حمام ترکی و اتاق بخار.ساحل خصوصی هست و هر زمان بخواهید وسایل نقلیه وجود دارد.بوفه سبک صبحانه و شام اما همیشه تنوع زیاد.(من گیاه خوار هستم و حتی برای من هم هست!). کارکنان مفید و با ادب، من این هتل را به همگان توصیه میکنم.
    تشکر از michellecordell

elham
    مشارکت کننده

ما از این هتل خانوادگی دیدن کردیم و دو روز در انجا اقامت داشتیم.صبحانه کاملا تهی است. کارکنان خوب نیستند. اتاقها قدیمی و اصلاتمیز نیست و همچنین بوی بسیار بدی دارند.استخر کثیف و ضدعفونی نشده.ما بسیار ناراحت بودیم و تصمیم گرفتیم هتل را ترک کنیم.
    تشکر از Hakan T

elham
    مشارکت کننده

برداشت اول ما از هتل واقعا خوب بود.اتاق دوست داشتنی است.مناطق عمومی بسیار مرتب و تمیز بودند.رستوران مجهز و کارکنان هم عالی هستند.مواد غذایی به درستی انتخاب و اماده شده است.اب گرم خوب بود.این هتل دوست داشتنی است و من قطعا به اینجا باز خواهم گشت.
    تشکر از Nicola K

elham
    مشارکت کننده

هتل مشهور به یک هتل 5 ستاره اما باتوجه به استانداردها این یک هتل 3 میباشد.برخی از نکات خوب و برخی هم بد:استخر شنا زیبا ,کارکنان ویژه و مفید.خود هتل اتوبوس اختصاصی دارد.میز بار متنوع و کانالهای تلویزیونی خیلی بد .صبحانه تخم مرغ نیمرو و ابپز اسفناج و سوسیس که اصلا خوش طعم نیست.برای شام تمام مواد غذایی سرد شده بود.در نزدیکی هتل حتی یک فروشگاه هم وجود نداشت.در انجا خیلی نمیتوانند انگلیسی صحبت کنند.
    تشکر از sandyboyTelford

elham
    مشارکت کننده

منظره ی شمالی اتاقها دریا و بالکن کاملا رو به افتاب هست. کارکنان بسیار دوستانه و دلسوز. آبگرم دوست داشتنی بود!اتاق نشیمن بزرگ و تخت بسیار عالی از لحاظ اندازه و راحتی،کاشی های حمام ترک خورده بود و حوله خوب نبود.کارکنان باشگاه ساحل بسیار عالی،عنوان طبقه بندی 5 * اما برخی دیگر به عنوان هتل 3 * ان را میشناسند.نظرات را برای انتخاب این هتل حتما بخوانید.
    تشکر از cavelossim

elham
    مشارکت کننده

یک استراحت دوست داشتنی در قبرس شمالی هست.اب و هوا عالی.مواد غذایی دوست داشتنی وهمه ی کارکنان خوب هستند.مواد غذایی تازه و عالی. استخر سرد بود و منطقه ی استخر کمی پر سرو صدا. قیمت کاملا مناسب بود.
    تشکر از mariekevin32

elham
    مشارکت کننده

مکان کمی دور است بنابراین شما ممکن است یک ماشین برای اقامت خود احتیاج داشته باشید. موقعیت هتل بین کوه و دریا .امکانات استخر عالی، در واقع تمام امکانات بسیار خوب است.طیف خوبی از مواد غذایی، به زیبایی ارائه شده اند.اتاق و ظاهر ان خوب وتهویه مطبوع بسیار عالی و آرام بود. موسیقی با صدای بلند توسط استخر در فضای باز و در “باشگاه ساحل” پخش می شد.پیشنهاد میکنم اتاق با منظره ی دریارا انتخاب کنید.
    تشکر از TonyC4567

در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.