در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)
  • نویسنده

مدیر سایت
    سرپرست کل

در اين موضوع سعي شده بررسي اجمالي در مورد نظرات مسافراني که به KAYA ARTEMIS HOLIDAY VILLAGE hotel سفر کرده اند انجام دهيم

shahnaz
    مشارکت کننده

دومین اقامت من در این هتل بود. باغ بوی از تاریخ می دهد. معبد کوچک آرتمیس در اینجا است. گل های بسیاری در باغ وجود دارد. از سال 2013 تغییرات زیادی در لابی و اتاق ایجاد شده است. خیلی خوب است. اتاق ها تمیز و بزرگ می باشند. دریا در این مکان خوب واقع شده است. خدمات دهی مانند هتل پنج ستاره نیست. اگر آن را با سال 2013 مقایسه کنم، خدمات دهی ضعیف تر شده است. غذا در رستوران خوب است. غذا های زیادی دارند و خوشمزه هستند.
    Tatilci C

shahnaz
    مشارکت کننده

من با والدینم یک هفته در این هتل بودیم، اتاقی در دهکده داشتیم، هر روز تمیز می شد و نظافت به خوبی صورت می گرفت. ما تمام موارد را رزرو نموده بودیم و باید بگویم که غذا تنوع زیادی داشت و خوب بود. برای همه چیزی وجود دارد. تنها موردی که من از آن راضی نبودم خدمات دهی بود. در هنگام پذیرش هیچ توضیحاتی در مورد هتل به ما ندادند. بانوی مسئول رابطه با مهمان ها زمانش را داشت و من را نادیده می گرفت. وقتی از آن ها الکل برند ایتالیایی خواستم، آن ها بدون توضیحاتی فقط من را نگاه می کردند. وقتی آن را روی میز گذاشتند من به آن دست نزدم زیرا آقایی که در پشت بار بود، موادش را در مخلوط کن ریخت و تنها کمی مخلوط کرد. پرسنل به درستی آموزش ندیده اند و تعداد کمی از آن ها انگلیسی بلدند و وقتی با آن ها صحبت می کنیم، لبخند نمی زنند. من درک می کنم که آن ها بعد از این همه کار در این فصل خسته اند ولی انگار برای این کار مجبورند و من اصلا احساس خوبی نداشتم. من و والدینم از اقامت در اینجا خوشحال نبودیم ولی منصفانه بگویم اینجا زیبا بود و شن های طلایی خارق العاده ای روی ساحل دارد و دریا تمیز است و می توان از فاصله دور آن را دید. من از کارمندانی که تلاش کردند اقامتمان خوشایند شود، تشکر می کنم.
    jana_pl85

shahnaz
    مشارکت کننده

من این هتل را در چند قسمت بررسی می کنم
    جا : ساختمان اصلی که گران است و پنج ستاره است. یا ویلا های دهکده ای که دو طبقه است و اتاق های آن به زحمت به 4 ستاره بودن، می رسد. ما در ویلا های دهکده ماندیم و نزدیک به همه چیز بود. اتاق تمیز بود اگرچه از صبح تا عصر طول می کشید، که منطقی نبود. به هر حال بانو هایی که مشغول نظافت بودند از این طرف راهرو با دیگری در آن طرف راهرو صحبت می کردند و من از آن ها باید درخواستم می کردم که آرام باشند.
    غذا : اگر غذا های دریایی دوست دارید، این هتل ناامید کننده است. ماهی هر روز سرو می شد اما ماهی اسقومری بود که بهترین نیست و بعضی مواقع ماهی دریایی که خوب بود. جدا از میگو و ماهی ده پا سرخ شده به عنوان پیش غذا، ماهی خاردار به عنوان غذای اصلی خوب بود. غذا تنوع نداشت و تقریبا هر روز یکسان بود. در کل پنج ستاره نبود. خدمات خوب و کارکنان مهربان و مفید بودند.
    نوشیدنی : همه نوشیدنی ها را دارد و هر چه بخواهید می توانید بخورید. شما باید برند مد نظر خود را بگویید وگرنه محصولات ترکی به شما می دهند. گاهی وانمود می کنند که الکل با کیفیت ندارند ولی شما باید محکم باشید. در اینصورت شما را به خاطر خواهند داشت و برای بعد خوب است. بطری های خارجی همیشه باز است و بطری های ترکی مهر و موم شده است و این مشکوک است.
    دریا: دریا بدون عیب است. با بچه بودیم و تمام روز را در کنار دریا بودیم و از امتحان کردن استخر و پارک آبی امتناع کردیم. تجربه این مورد خوب می تواند تمام نکات منفی بالا را از بین ببرد.
    Jan S

shahnaz
    مشارکت کننده

دومین دفعه ای است که در این هتل اقامت دارم و می توانم بگویم بهتر شده است. اتاق تمیز و مرتب بود. مشکلات کمی داشت اما زمان کمی برد تا تعمیرش کردند. کارکنان تلاش می کردند تا سریع تا جایی که می توانند به ما کمک کنند و همیشه لبخند بر لب داشتند. من با همسر و دختر ده ماهه ام در اینجا بودم و خیلی راضی بودیم. نمی توانم خوب بودن دریا و ساحل را توصیف کنم من تضمین می کنم که شما دوستش خواهید داشت. در مورد غذا باید بگویم غذا های مورد علاقه تان پیدا خواهید کرد.به هر حال بستگی به فصل هم دارد. جمعیت زیادی بودند و کمی طول می کشید تا غذا برایمان بیاورند. غذا خوشمزه بود. و این کافی بود. کازینو خوب بود و تلاش کنید که هر کاری می خواهید در آنجا انجام ندهید. من باید بگویم که باز هم دوست دارم به اینجا بیایم. تنها نقص موقعیتش می باشد. اگر دوست دارید در کشور بگردید باید بدانید که این هتل دور افتاده است.
    Goooksin

shahnaz
    مشارکت کننده

ما هنوزم هم در این هتل شگفت انگیز هستیم. سالن استراحت، اتاق و استخر خوب بودند. اگرچه مغازه ها و دهکده ها دور بودند اما ما تعطیلات خوبی داریم و یک هفته باقی مانده است. این هفته هتل مهمانان ترک زیادی دارد زیرا تعطیلات ملی ترک ها است. بیشتر خدمات به سمت مهمانان ترک بودیم .ما متوجه شدیم که کارکنان رفتاری دوستانه ندارند و گستاخ هستند در سالن استراحت پیش خدمت ها در حال کمک به مهمانان ترک بودند و ما بایستی تلاش می کردیم تا قهوه خود را بگیریم. وقتی ما رفتیم تا قهوه خود را بگیریم به ما گفتند تا بشینید و منتظر باشید تا فردی بیاید و سفارش شما را بگیرد. اما کسی نیامد. من به بار برگشتم و بعد از من مهمانی ترک آمد و بلافاصله نوشیدنی که می خواست را گرفت. وقتی در بار استخر هستید و سفارش می دهید، احساس می کنید که کارکنان نباید لبخند بزنند و کجای این مورد مهمان نوازی است؟ احساس می شود که تمام این موارد شکایت است. ولی وقتی شما پول زیادی برای تعطیلات می دهید دوست دارید احساس کنید که مورد مهمان نوازی قرار گرفته اید. باعث تأسف است.
    RobinvdHoeven

shahnaz
    مشارکت کننده

من و شوهرم برای 4 شب و پنج روز در این هتل اقامت داشتیم. مگس در هر جایی بود، در رستوران و بار روی غذا ها می نشستند. در اتاق، ساحل و یا باشگاه بچه ها هم بودند و ما مجبور بودیم به آنجا برویم زیرا هر دو خانواده بچه داشتیم. ما همچنین دو نوزاد داشتیم، فکر کنید چه احساسی در مورد امنیت بچه هایمان داشتیم. من فکر نمی کنم هتل اهمیتی بدهند، هتل تمیز نیست و مگس در هر جایی پرواز می کند. ما نتوانستیم چیزی بخوریم زیرا بهداشتی نبود. به غیر از مگس ها، غذا خوب نبود و الکل و کوکتل وحشتناک بودند. هر موقع ما قهوه یا الکل سفارش می دادیم کارکنان گستاخ بودند و هر موقع کوکتل خواستیم، آن چیزی نبود که ما سفارش داده بودیم. فکر کنم که خودشان الکل را فقط برای سرو کردن به مشتری درست می کنند و به مزه آن اهمیتی نمی دهند. دوست ما قبل از این که ما در اینجا اقامت کنیم، در اینجا بوده اند و آن را سفارش کردند، انگار قبلا مگس و سرویس دهی مثل الان زیاد بد نبوده است. اتاق ها خوب و تمیز بودند و نظافت به خوبی انجام می شد ولی من این هتل را به افرادی که می شناسم پیشنهاد نخواهم کرد.
    ecetumay

shahnaz
    مشارکت کننده

ما تازه از قبرس برگشته ایم و 7 روز آنجا بودیم، که قرار بود، هتل پنج ستاره باشد. ولی ما مشکلات و مسائل فراوانی در این هتل در این طبقه داشتیم. اتاق ما در ساختمان شماره ده بود و به هر چیزی نزدیک بود. موقعی که ما رسیدیم اتاق خوب و تمیز بود. ولی ما مشکلاتی با تمیزی داشتیم، گاهی اوقات به درستی تمیز نمی کردند. گاهی تا ساعت 6 بعد از ظهر اتاق را تمیز نمی کردند. ملافه ها را تنها یک دفعه عوض کردند، کف زمین را به درستی تمیز نمی کردند. این بهترین نظافتی نبود که از هتلی با این قیمت انتظار داشت. ما با در حمام مشکلاتی داشتیم، به خوبی قفل نمی شد. تهویه مطبوع هم به خوبی کار نمی کرد و دمای اتاق هر روز یکسان بود، و می توان روی 10 تا 30 درجه تنظیم کرد. مسئله بزرگی نیست اما در هتل پنج ستاره نباید این گونه باشد. همچنین اتاق به خوبی تمیز نمی شد و گاهی لکه هایی در حمام دیده می شد، عکس ها این را به خوبی نشان می دهند. ساحل خوب بود و دریا گرم و تمیز بود. تخت و میز و یا چتر در کنار دریا هست و مجبور نیستید که هر روز صبح زود برای گرفتن آن ها صبح زود بیدار شوید و همیشه چیز رایگانی حتی بعد از ناهار وجود دارد. ساحل تمیز نبود و نمی دانم این به دلیل این بود که ما بعد از تعطیلات اصلی آمده بودیم و یا همیشه این طوری بوده است. کارکنان همیشه پلاستیک و یا فنجان ها را بر می داشتند ولی من ندیدم کسی سیگار ها را بردارد و یا تخت ها را از شن پاک کند. ساحل خوب بود و تنها شن خالص بود بنابراین مجبور نبودیم که کفش بپوشیم. همیشه یکی با حوله ایستاده و یکی کنار استخر ایستاده و دو بار هست که می توان از آن ها نوشیدنی را برداشت. برای خوردن ناهار به جای رستوران بایستی به غذاخوری رفت و این گزینه خوبی نبود، غذا همیشه تکراری بود و تنوعی نداشت، مانند کباب، پیتزا و کمی سبزیجات داشتند. همچنین در غذاخوری می شد بستنی سفارش داد اما بهترین نبود. کنار غذاخوری، بار اصلی بود که در شب باز می شد و موسیقی پخش می کردند و قهوه ترکی برایتان می آوردند. ما این مکان را دوست داشتیم. ما از استخر و یا سورتمه استفاده نکردیم بنابراین نمی توانم در مورد آن ها نظری بدهم. رستوران اصلی خوب و بزرگ و کارمندان خوب بودند، حتی اگر انگلیسی بلد نبودند سعی می کردند بفهمند و راحتی ما را فراهم کنند. ما مجبور بودیم غذا های یکسانی داشته بودیم و این نا امیدکننده بود. در مورد غذا باید بگویم که مانند هتل پنج ستاره نیست. ما می خواستیم جدا جدا سفارش بدهیم ولی این کار را نکردیم زیرا به ما اطلاعات اشتباهی داده بودند. خانم مسئول روابط با مهمانان می گفت از سپتامبر نیازی نیست تا اتاق رزرو کنید و فقط کافی است که ساعت 8 بعد از ظهر در اینجا باشید که این به نظر من درست نیست. ما نمی خواهیم که رزرو نکنیم، زیرا هیچ موقع اتاق خالی ندارند. ما تجربه خوبی با کارکنان بار داشتیم، آن ها خوب بودند. در کل اگر شما بچه دارید گزینه خوبی است، زیرا بچه های زیادی اینجا هستند و باشگاهی برای بچه ها دارند ولی اگر به عنوان یک زوج می آیید و تعطیلات مجللی می خواهید؛ انتخاب خوبی نیست. آرزوی هتل این است که پنج ستاره باشد و مانند آن عمل می کند اما پنج ستاره نیست و مشکلات و فضاهایی هستند که باید برای این منظور درست شوند، اگر می توانید با تعطیلات متوسط کنار بیایید، خوب است اما من هرگز به این هتل نمی آیم، استاندارد های بالاتری را انتظار داشتم. به نظر من پنج ستاره نیست و من به آن 3.5 یا 4 ستاره می دهم.
    VladimiraGJ

shahnaz
    مشارکت کننده

نمی دانم از کجا شروع کنم من در آگوست در این هتل بودم و فوق العاده بود. کارکنان خوب و مفید هستند. هتل تمیز و خوب اداره می شود. غذا خوشمزه و کیفیت بالایی داشت و من نمی دانستم کدام را انتخاب کنم. من بی صبرانه منتظر بازگشت به این هتل هستم. از تمام کارکنان برای ساختن تعطیلات خوب برای من متشکرم.
    Kezankk

shahnaz
    مشارکت کننده

در سپتامبر در اینجا بودم. فوق العاده است. کارکنان خوب، به خصوص کارن در بار ساحل، هستند. مهمان نواز هستند. باز هم به اینجا می آیم و اگر ساحلی شنی و خیره کننده می خواهید اینجا را پیشنهاد می کنم.
    jremo3

shahnaz
    مشارکت کننده

اقامت ما خوب شروع نشد، زیرا ما 20 دقیقه منتظر باربر بودیم تا برای حمل وسایلمان به ما کمک کند. کارکنان یاری نمی کنند. هتل خوب بود، ولی بدون موسیقی بلند خسته کننده که در استخر تمام طول روز پخش می شد، هیچ تذکری هم به صدای بلند موسیقی نمی دادند. تجربه ما در مورد استخر این گونه خراب شد. من از کارکنان بار تحت تأثیر قرار نگرفتم، آن ها گستاخ بودند و مفید نبودند. پیشخدمت ها خوب بودند. حمام ما نشت می کرد، با پنج دفعه اطلاع دادن به خدمات دهی مشتریان، هیچ کاری انجام ندادند. یک نظافت چی با دربازکن، مشغول حل مشکل بود. آیا من باز هم به اینجا می آیم؟ مشخصا نه. آیا به کسی پیشنهاد می کنم؟ نه.
    ian l

shahnaz
    مشارکت کننده

همه چیز فوق العاده بود. استخر، غذا، پیش خدمتان، مسئولان بار، دختران انیمیشن ساحل، اتاق تمیز، استخر خیلی تمیز است. می توان از آفتاب لذت برد. پارک آبی خوب است. از اقامت در این هتل لذت بردم.
    payam87

shahnaz
    مشارکت کننده

من در این مکان بزرگ و زیبا یک هفته با خانواده ام اقامت داشتم. ارزش دیدنش را داشت. ما در اتاق استانداردی در طبقه دوم بودیم. اتاق زیبا و تمیز بود و چشم اندازی از ساختمان ها داشت. بار بزرگ و مجلل بود. پیشخدمتان مهربان و مهمان نواز بودند، به خصوص دو نفر با نام های خایال و ابراهیم، که در رستوران مرکزی که غذا سرو می شد، کار می کردند. پارک آبی خوب بود. نکات زیادی برای گفتن هست ولی خواننده بیشتر دوست دارد تا در مورد مواردی که مدیریت هتل باید به آن ها توجه کند، بداند. اول این که؛ من فکر می کنم که غذا همه را راضی نمی کرد، زیرا تکراری بود. هر روز یکسان با کمی تغییر همراه بود. دوم، ما نتوانستیم در رستوران “Ojagbashi” غذا بخوریم زیرا همیشه پر بود. سوم، دی جی آهنگی که ما سه دفعه درخواست نمودیم را نخواند. چهارم از مرکز شهر دور است و با رانندگی حدود یک ساعت می شود. بنابراین باید شاتلی باشد تا افرادی را که می خواهند به بیرون بروند و گشت و گذار نمایند، به شهر ببرد. دو بار در هفته کافی نیست. خدمات دهی اتاق باید مرتب و با دقت تر شود. در آخر می خواهم از این هتل و کارمندانش برای داشتن تعطیلات خوب تشکر کنم و باز هم می آیم.
    Datis K

در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.