در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • #18397

  مدیر سایت
  سرپرست کل

  در اين موضوع سعي شده بررسي اجمالي در مورد نظرات مسافراني که به KAPETANIOS Hotel سفر کرده اند انجام دهيم

  #21216

  elham
  مشارکت کننده

  ما در اوایل ماه اکتبر در این هتل اقامت داشتیم.بسیار نزدیک به ساحل شن و ماسه سیاه و سفید با آب های تمیز و دوست داشتنی است. ما یک اتاق زیبا در طبقه دوم با بالکن زیبا مشرف به استخر داشتیم.در طول اقامت ما استخرخلوت بود.عمق استخر تقریبا به 5متر میرسید.ما از هیئت مذیره ی هتل راضی بودیم.مواد غذایی به خصوص در شب بسیار خوب بود.صبحانه هر روز در حال تغییر بود اما تخم مرغ نیمرو و بیکن خوب بود، مقدار زیادی از میوه، غلات و نان خوب همراه با نرخهای پایین وجود داشت.دارای سالن بدنسازی و سونا و ماساژ و دیگر درمانهای زیبایی هم میباشد.
  تشکر ازbazzerino

  #21217

  elham
  مشارکت کننده

  ما به مدت 5 روز در این هتل ماندیم و خدا را شکر خوب بود.ما در حال بازگشت در 5 نوامبر بودیم و برای 5 روز دیگر اقامت خودرا افزایش دادیم.. صبحانه بزرگ و متنوع بود.. نه چندان دور از رستوران ها، مغازه ها و بیشتر از همه به دریا. اتاق بسیار بزرگ است. همه جا کاملا تمیز بود. کارکنان دوست داشتنی و برای رفتن به مکانهای مختلف به شما کمک میکنند.
  تشکر ازElaine W

  #21707

  elham
  مشارکت کننده

  اتاقها تمیز با منظره ی دریا هستند.کا‌ر‌کنا‌ن خیلی مفید.موقعیت هتل عالی بین شهر قدیمی و منطقه توریستی‌ قرار دارد.رستورانهای مختلف در اطراف هتل قرار دارد.بوستان سبزی در پشت استخر هست اما اصلا جمعیت ازاردهنده نبودو منطقه کشش انرا دارد و خیلی تمیز نگهداری شده بود.صبحا‌نه خو‌ب بو‌د‌.بوفه انتخابهای سرد و گرم داشت.این یک هتل بزرگ است.
  تشکر از ShaRk49

  #21708

  elham
  مشارکت کننده

  اتاقها خوب و ما به مدت 2 هفته در اینجا اقامت داشتیم.خدارا شکر مدام به روز رسانی و اتاق ما هر روز تمیز می شد.فقط اتاق دختران ما نیاز به حوله داشت که درخواست کردیم..رستوران دوست داشتنی بود و کارکنان بسیار دوستانه اما مواد غذایی ولرم و تکراری. ما 4 شب برای غذا خوردن به بیرون رفتیم چون هیچ غذایی در منوی ما قابل خوردن نبود. مسئول بار عا‌لی د‌ر کو‌کتل درست کردن و خیلی د‌و‌ستا‌نه بو‌د‌.من در بازدید بعدی به قیرس بازهم به اینجا باز خواهم گشت.
  تشکر از shirley s

  #21709

  elham
  مشارکت کننده

  این یک هتل خوب در نزدیکی شهر و منطقه خرید است. اتاق ها زیبا و تمیزهستند. این هتل نیز بسیار نزدیک به ساحل و پیاده روی ساحل زیبا با رستوران ها و کافه در اطراف. کارکنان دوستانه و خدمتگذار بودند.بوفه صبحانه خوب و متنوع برای همه.اگر شما می خواهید از نور خورشید در تمام طول روز در بالکن خود بهره ببرید اتاق 314 را انتخاب کنید. وا فای کمی کند بود.این هتل دارای فضای پارکینگ رایگان برای اتومبیل فقط در خارج از هتل می باشد.
  تشکر از Henrik65

  #21710

  elham
  مشارکت کننده

  ما اتاق را رزرو کرده بودیم اما در هنگام ورود به ما گفته شد که هیچ اتاق خالی وجود نداردو در نهایت بعداز چند ساعت به ما اتاق داده شد.اتاق و حمام تمیز بودند و تنها ظرف غذا در یخچال کثیف بود.در7 روز ی که ما انجا بودیم صبحانه خوب بود. اتاق ها خوب نگهداری می شدند و کارکنان دوستانه بودند.چک کردن رایگان و تمیز کردن اتاقها بدون هیچ زحمتی بود و خودشان انجام میدادند. استخر زیبا و تمیز و مناطق اطراف آن شیرین و لذت بخش بود. این هتل در یک محل بزرگ قرار گرفته و مقدار زیادی پارکینگ در دسترس است. به هر حال کرایه ماشین توصیه می شود.
  تشکر از prakasholdham

  #21711

  elham
  مشارکت کننده

  ما د‌ر‌ا‌ین هتل بر‌ا‌ی یک هفته ما‌ند‌یم‌. اتاق تمیز .صبحا‌نه خو‌ب.‌استخر در داخل و فضای باز تمیز بود.دارای سالن بدنسازی و جای پارک ماشین هست.و تنها یک پیاده روی کوتاه تا ساحل شنی فاصله دارد.از منشی هتل بسیار تشکر می کنم حتی بلیط ما را رزرو کرد. ما واقعا ازاقامتمان در قبرس لذت بردیم واین هتل را توصیه می کنم.
  تشکر از Paul S

  #21712

  elham
  مشارکت کننده

  خدمات خوب و تمام نیازهارا براورده میکند.اتاق به روز و تمیز وتمام امکانات را دارا هست.بعد از یک روز یک استراحت دوست داشتنی میتوانید در استخر داشته باشید.در فاصله ی پیاده روی در اطراف هتل به تعداد زیادی از بارها، کافه ها و رستوران ها میرسید.هتل خوب، قیمت مناسب و انتخاب این هتل اشتباه نیست.
  تشکر از YankeeinQatar

  #21713

  elham
  مشارکت کننده

  یکی از اقامت گاه های خوب قبرس این هتل میباشد.صبحانه خوب، اتاق تمیز و راحت. بزرگترین دارایی این هتل کارکنان ان میباشد.بسیار دوستانه و مفید هستند.مسئول بار نبز بسیار خوش اخلاق و مهربان و قطعا دوباره به این مکان بازخواهم گشت.
  تشکر از Pat S

  #21714

  elham
  مشارکت کننده

  این هتل بسیار زیبا، بسیار دوستانه و به خوبی ارزش پول را دارد.اتاقها تمیز نگه داشته شده است. بسیاری از رستوران های خوب در نزدیکی وجود دارد، اما صبحانه واقعا خوب است. برای غذا شب های مختلف در هتل وجود دارد.به عنوان مثال شب یونانی ایتالیایی و غیره.هتل نزدیک به ایستگاه اتوبوس برای هرطرفی که بخواهید بروید و کم هزینه هست.برای کسانی که به پیاده روی علاقه دارند یک پیاده روی 25 دقیقه ای به بندر قدیمی است که در آن مغازه ها وجود داردو یک تفرجگاه ساحلی جدید و رستوران ها.
  تشکر از Joanxxx

  #21715

  elham
  مشارکت کننده

  ما در ماه مارس گذشته به اینجا امدیم.یک سفر تکرار نشدنی بود.بوفه ی صبحانه گسترده هست و دیگر غذاهای گرم همیشه در دسترس است.ما قصد داریم بازهم به این هتل بازگردیم.
  تشکر از mariatsoutoura

  #21716

  elham
  مشارکت کننده

  این یک هتل بسیار دوستانه در یک محل بزرگ در تفرجگاه و نزدیک به باغ وحش و بندر قدیمی در لیماسول است. همه کارکنان بسیار دوستانه و مسئول بار کوکتل خوبی ارائه میدهد. مادوباره برای سال آینده این هتل را رزرو میکنیم.
  تشکر از G5750KCrebeccar

در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.