در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)
  • نویسنده

مدیر سایت
    سرپرست کل

در اين موضوع سعي شده بررسي اجمالي در مورد نظرات مسافراني که به KAPETANIOS HOTEL سفر کرده اند انجام دهيم

shahnaz
    مشارکت کننده

هتل خیلی تمیز، کارکنان رفتاری دوستانه و مفید داشتند. پیشخدمت ما عالی بود و حتی اگر از او نمی خواستیم، فنجان های ما را هر روز می شست.ما تنها صبحانه آنجا خوردیم، انتخاب خوبی بود. چند کشو و نور بالکن باید اضافه شود ولی ما از اقامت خود لذت بردیم و باز هم به اینجا می آییم.
    Carol L

shahnaz
    مشارکت کننده

برای پنج روز در این هتل بودیم و خوب بود زیرا ما 5 نوامبر بازهم بر می گردیم. مت تنها صبحانه را با اتاق خواب گرفته بودیم صبحانه خوب و زیاد بود. از رستوران، مغازه ها دور نبود و بیشتر دریا بود. اتاق خیلی بزرگ بود. همه جا تمیز بود. کارکنان دوست داشتنی و کمک می کردند.
    Elaine W

shahnaz
    مشارکت کننده

هتل خوبی نزدیک شهر و مغازه ها است. اتاق ها خیلی تمیز و خوب هستند و ساحل نزدیک به هتل است و قدم زدن در کنار ساحل با رستوران ها و بار خوب است. کارکنان رفتاری دوستانه دارند و پذیرش و تصفیه راحت است. صبحانه خوب و برای هر کس چیزی دارد. اگر می خواهید که در طول روز خورشید در بالکن بتابد اتاق 314 را بخواهید. وایفا اتاق آهسته بود. هتل پارکینگ رایگان برای ماشین هایی که بیرون هتل هستند دارد.
    Henrik65

shahnaz
    مشارکت کننده

ما برای پذیرش صبح زود درخواست داده بودیم اما به محض رسیدن گفتند اتاقی ندارند و تا ساعت یک بعد از ظهر انتظاری نداشته باشیم. 7 ساعت فاصله بود. من فهمیدم که این دروغ بود زیرا آهسته به دفتر نگاه کردم و تصفیه های زیادی که در صبح انجام شده بود را دیدم و آن ها می توانستند هر کدام از آن ها را برای ما تهیه کنند. ما فقط دیر متوجه شدیم. صادقانه به ما نوشیدنی دادند و صبحانه هم دادند. به ما پیشنهاد دادند که به هتل دیگری برویم و این که آن ها بیش از اندازه رزرو دارند ولی ما قبول نکردیم و بالاخره در ساعت یک اتاق خود را گرفتیم. اتاق و حمام منظم و تمیز بودند. تنها یخچال کثیف بود. در 7 روز اقامتمان صبحانه خوب بود. به اتاق رسیدگی می شد و کارکنان رفتاری دوستانه داشتند. تصفیه عذاب آور بود. استخر خوب، تمیز و ناحیه اطراف دلپذیر بود. موقعیت هتل عالی است و پارکینگ زیادی در دسترس است. ما اجاره ماشین را توصیه می کنیم.
    prakasholdham

shahnaz
    مشارکت کننده

برای یک هفته در این هتل بودیم، من، همسرم، دوستم و شوهرش و دخترانشان. دو اتاق داشتیم. تمیز بود. صبحانه خوب، استخر داخلی و خارجی، سالن بدنسازی، پارکینگ ماشین و فاصله کمی تا ساحل شنی است. پذیرشگر ایرنیا مفید بود و مایل بود به ما کمک کند، در رزرو تور، و حتی بلیط های ما را از دفاتر رزرو آورد، ما مایل هستیم از او تشکر کنیم. ما از اقامت خود در قبرس لذت بردیم. متشکریم.
    Paul S

shahnaz
    مشارکت کننده

هتل کمی کهنه شده است اما مدیریت سعی می کند تا خدمات خوب فراهم کند و به نیاز های شما پاسخ دهد. مواردی عجیب وجود داشت، در هنگام رسیدنمان جمعیتی بودند که به علت زمان تمیزکاری اتاق در لابی نشسته بودند. اندری سرش شلوغ بود اما باید یادآوری کنم شخصی شاد، حرفه ای و رفتاری دوستانه داشت. اتاق کمی قدیمی شده بود اما تمیز بود و تمام امکانات را داشت. استخر بعد از یک روز بیرون رفتن خوب بود. در فاصله نزدیک دریا بار، رستوران و کافه های زیادی است. هتل خوب با قیمت منطقی است.
    YankeeinQatar

shahnaz
    مشارکت کننده

تازه از اقامت دلپذیری دیگر در این هتل برگشته ایم. هیچ شکایتی نداریم. در جای خوبی نزدیک چند بار واقع شده است. صبحانه خوب، اتاق تمیز و تخت راحت است. بزرگترین دارایی هتل به عقیده من کارکنانش هستند که مانند همیشه مفید و رفتاری دوستانه دارند. باید از نیکل مسئول بار که رفتاری دوستانه داشت، و از صحبتمان با او در مورد فوتبال لذت بردیم، نام ببرم. قطعا به اینجا می آیم.
    Pat S

shahnaz
    مشارکت کننده

این هتل خیلی خوب، صمیمی و ارزش پولش را برای یک هتل سه ستاره دارد. اتاق ها تمیز می شوند. ما تنها اتاق را با صبحانه رزرو نموده بودیم زیرا در اطراف رستوران های خوب زیادی است. اما صبحانه واقعا خوب بود. اینجا غذا های شب متفاوت است مانند ایتالیایی و یونانی. هتل نزدیم به ایستگاه اتوبوس است که کرایه اش کم است. برای افرادی که پیاده روی دوست دارند، حدود بیست و پنج دقیقه تا بخش های قدیمی فاصله است، جایی که رستوران، بار و تفرجگاه ساحلی واقع شده است.
    Joanxxx

shahnaz
    مشارکت کننده

من هتلی با قیمت مناسب، تمیز، آرام و همراه با استخر و در فاصله نزدیکی از مکان های توریستی می خواستم، که این هتل برای این موارد عالی بود. من اتاقی استاندارد در هتل اصلی داشتم که راحت و تمیز بود. اتاق کاملا ساده، تمیز وهر چیزی که من نیاز داشتم، داشت. هیچ مکانی نداشت تا به آنجا برویم اما من زمان کمی در اتاق بودم. من در اواسط می به اینجا آمدم و صندلی های استخر زیاد بودند. 15 تا 20 دقیقه پیاده روی تا دریا وجود داشت و این بخش از لیماسول مورد علاقه من بود. محلی ها بیرون قدم می زنند. خانواده ها بازی می کردند. قدم زدن در شهر هر روز عصر دلپذیر بود. چند ساختمان پایین تر از جاده اصلی بود و بنابراین ترافیک اذیت نمی کرد. صبحانه خوب بود. از میز پذیرش بپرسید که ماشین را کجا پارک کنید. اگر من باز به لیماسول بیایم، در اینجا می مانم.
    Over60Countries

shahnaz
    مشارکت کننده

شگفت انگیز بود. اواخر مارچ در اینجا اقامت داشتیم، و مایلیم اگر باز به دیدن لیماسول برویم در اینجا اقامت داشته باشیم. ما نا امید نشدیم، صبحانه زیاد بود و غذا های گرم هم وجود داشت. ما باز هم امیدواریم برگردیم.
    mariatsoutoura

shahnaz
    مشارکت کننده

هتلی با جو صمیمی که موقعیتی عالی دارد، فقط از تفرجگاه دور است. نزدیک به باغ وحش و مناطق قدیمی لیماسول است. تمام کارمندان رفتاری دوستانه دارند و مسئول بار عالی است. ما برای سال بعد رزروش کرده ایم.
    G5750KCrebeccra

shahnaz
    مشارکت کننده

هتلی کوچک با جو صمیمی است، اندازه اتاق خوب است، غذا خوب بود ولی بایدمقدار بیشتری میوه مانند خربزه داشته باشند. همچنین برای سبزی خوران باید غذای بیشتری باشد. گوشت گوسفند داشتند و من فعلا گوشت گوسفند نمی خورم. دسترسی به مرکز شهر آسان است، موارد زیادی برای انجام دادن هست. سرویس دهی اتوبوس خوب است. تفرجگاه دوست داشتنی و 8 مایل دورتر است. مفصل پایم خسته شد.
    juttageorge65

در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.