در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)
  • نویسنده

مدیر سایت
    سرپرست کل

در اين موضوع سعي شده بررسي اجمالي در مورد نظرات مسافراني که به HENIPA HOTEL سفر کرده اند انجام دهيم

محمد جواد
    مشارکت کننده

این هتل بزرگ و محل عالی است. خدمات عالی و مواد غذایی بسیار خوب است. کارکنان مورد پسند ما بودند. بسیار مناسب است. تا ساحل تنها 100 متر فاصله است. دو استخر شنا با باغ دوست داشتنی وجود دارد. اتاق بسیار عالی در اطراف استخر هست. بهترین ارزش برای پول شماست.

با تشکر از کریس

محمد جواد
    مشارکت کننده

این هتل از رده خارج و نیاز به مقدار زیادی نوسازی دارد. اتاق ناهارخوری کثیف و تاریک است، حداقل نیاز به یک فرش دارد. استخر از دست رفته است و تمیز نیست، ملافه و حوله هر چهار روز عوض میشد، پرداخت اضافی برای یک یخچال کوچک است که حدود سی سال سن دارد. تهویه هوا به درستی کار نمی کند. خدمات خشکشویی وجود ندارد، به من گفته شد ماشین لباسشویی خراب است.

با تشکر از هلن N

محمد جواد
    مشارکت کننده

بسیار تمیز بود. کارکنان همیشه در دسترس بودند و برای هر چیزی که ممکن است نیاز باشد، جوابگو بودند. اتاق بسیار تمیز و تهویه هوا و تلویزیون و بالکن داشت. حمام یک دوش خوب داشت. مواد غذایی هم خوب بود. یک استخر برای کودکان و بزرگسالان وجود دارد. پدر من واقعا از خدمات خوشحال بود و او 86 سال سن دارد. آنها واقعا با ارسال مواد غذایی به اتاق و حتی اسکورت او به اتاق ناهار خوری کمک میکردند. دسترسی آسان به ساحل تنها با چند دقیقه پیاده روی بود. مغازه ها در کنار هتل هستند. همه در همه ارزش زیادی برای پول ما بود.

با تشکر از ایمیل D

محمد جواد
    مشارکت کننده

یک هفته اقامت با خانواده، هیچ حوله حمام تمیزی پس از چند بار بازدید از پذیرش به اتاق داده نشد، اتاق و کمد لباس کثیف بود. مو در سراسر کف حمام وجود دارد. ملحفه کشی ما در سراسر تعطیلات تغییر نکرده بود، مواد غذایی در روز اول قابل ارائه است، پودینگ هر روز با میوه بود، فرش کثیف و اتاق ما هرگز گردگیری نشده بود، پاکیزگی هتل به اندازه 1 * بود. وای فای، با یک هزینه اضافی € 30 در هفته هست، حتی مک دونالد وای فای رایگان دارد…

با تشکر از DaveLidd

محمد جواد
    مشارکت کننده

تنها چیزی که خوب بود و من صادقانه می توانم در مورد این هتل بگویم، این بود که کارکنان خوب بودند. محل اقامت کثیف است. کارکنان به اندازه کافی حتی میز را تمیز نمیکردند. هیچ سرگرمی وجود نداشت مگر اینکه شما از کامپیوتر خود موسیقی پخش کنید… به طور خلاصه، بدترین هتل من تا به حال …

با تشکر از kbl1960

محمد جواد
    مشارکت کننده

3 ستاره مشخص شده، اما به احتمال زیاد، آخرین باری که هتل سه ستاره گرفته حدود 20 سال پیش بوده است. اتاق: حمام داغون بود و به طور مداوم وان حمام سقوط میکرد. لامپ تاریک بود و اصلا روشن نیست و فقط بر روی سیم آویزان بود و کوچک، 🙂 و تلویزیون های بسیار محدب و قدیمی داشت. صدای افتضاحی از تهویه بلند میشد. خواب بدون گوشگیر غیر ممکن بود. سطح سر و صدا در اتاق به 60 دسی بل رسیده بود. مواد غذایی و نوشیدنی تنها یک صبحانه است. در استخرهای هیچ آب روانی وجود ندارد.

با تشکر از نیازوف V

محمد جواد
    مشارکت کننده

تا کنون بدترین هتل من بوده است، ما یک اتاق با تخت های خیلی کوچک و نامناسب داشتیم! یک روسی با خود حیوانش را به استخر برده بود که2 تا 3 روز ما همه واقعا بیمار شده بودیم، مواد غذایی، گرم در بهترین حالت، مگس در اتاق بوفه است. همه ما اسهال و استفراغ داشتیم که جای تعجب نیست جایی که بهداشت تقریبا صفر باشد. تنها نقطه خوب کارکنان پذیرش هستند.

loz116

محمد جواد
    مشارکت کننده

ویلا ما که یک طبقه همکف بود، یک اتاق و حمام ایده آل داشت. دختر 12 سال به من در اتاق خواب من نیست! فقط یک لامپ در اتاق کار وجود داشت. تهویه هوا یک ضرورت بود، اما بسیار پر سر و صدا بود. استخر منطقه زیبا، مقدار زیادی تخت،که کودکان خردسال که در استخر بودند پوشک شنا نداشتند که به نظر بهداشتی نیست. تعداد زیادی از مردم محلی در آخر هفته وارد ساحل شده و به استفاده از امکانات میپرداختند، بزرگترین گله ی من غذا بود .. سالاد و غذاهای دیگر باید در یخچال نگهداشته میشدند …. اما نه در اینجا. محل غذاخوری در این هتل تکان دهنده بود .. منطقه غذایی: سالاد با مگس و فرود بر روی مواد غذایی است. سینی غذا ، سیب زمینی سرخ شده، برنج آب پز با یا بدون هویج / لوبیا، ماکارونی ساده و نوعی از مخلوط سبزی، و گوشت (مرغ / خورش / گوشت خوک) بود. شیرینی … هیچ … فقط میوه … آلو / سیب / شلیل / خربزه نیست … روسها بی ادب بودند ، نادان و حریص .. ساحل در سراسر جاده وجود دارد .. امکان سفر با اتوبوس به لارناکا وجود داشت. چند رستوران خوب / کلبه پیتزا / کافی نت ها و غیره نزدیک هتل وجود داشت.

با تشکر از کی F

محمد جواد
    مشارکت کننده

این هتل زیبا به نظر می رسد، استخر و اطراف آن شگفت ابودند! به درستی تمیز نشده بود، ما با 8 بزرگسالان و 5 کودک سفر کردیم، 4 نفر از کودکان بدلیل عفونت گوش که یکی از آنها در بیمارستان بستری شد، استفراغ و اسهال همه ناشی از آب استخر … هتل پر از روس ها بود. مواد غذایی در یک اتاق بدون پنجره و یا تهویه مطبوع بود، هیچ چیز در اطراف این هتل وجود ندارد، شما در وسط هیچ جا هستید و هیچ سرگرمی وجود ندارداز طرف دیگر کارکنان پذیرشدوست داشتنی و واقعا مفید بودند…

kimwhit82

محمد جواد
    مشارکت کننده

یک هتل بسیار خوب با جوی مهمان نواز! غذا بسیار فراوان، اما صبحانه میوه نداشت اما دیگر هتل ها در قبرس بهشت ​​واقعی میوه بود =) و استخر شنا، شاد و مفید بود، یخ در بهشت ​​کیهانی (خوشمزه) و موسیقی در نوار عالی بوند. کار پذیرش بسیار خوب بود، به خصوص منشی که در شب کار می کرد:) بنابراین این هتل تنها خاطرات خوب داشت…

Alsu R

محمد جواد
    مشارکت کننده

هتل در سال 1980 ساخته شده بود … کار اساسی را می توان با یک بیت رنگ به دست آورد. تمیز کردن، برای اتصالات مورد نیاز است.
    در خانه های ییلاقی صبحانه فراوان بود و برای تمام سلیقه ها ساخته شده بود، استخر بسیار عالی ،، کارکنان مفید، هر چند توصیه می کنم ولی فکر می کنم امتیاز 3 ستاره در مورد هتل درست است.

پل G

محمد جواد
    مشارکت کننده

رزرو یک اتاق آرام برای 5 شب اقامت آرزو داشتیم، اتاق دونفره پر سر و صدا و نزدیک جاده اصلی بود، در نهایت به یکی از بلوک های ییلاقی خود مقابل هتل اصلی رفتیم، یک اتاق خیلی بهتر هر چند پرده نداشت و صبح با نور خورشید بیدار میشدیم.
    صبحانه به سبک بوفه بود – با کیفیت معمولا ضعیف و سرد بود، حداقل توستر کار نمی کرد!
    هتل دارای عمدتا مهمان روسی بود، هشدار داده می شود.

با تشکر از kazstu61

در حال نمایش 13 نوشته (از کل 13)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.