Citys Nisantası center istanbul

مرکز خرید نیشان تاشیNisantası center 150 فروشگاه دارد که مهمترین برندهای داخلی و خارجی، کافه‌های معروف دنیا و رستوران های خاص قرار گرفته است. استارباکس و همچنین کافه زنجیره‌ای “Second Cup Coffee” که کانادایی است برای اولین بار در نیشان تاشی در طبقه اول شعبه خود را راه انداختند.
در طبقه دوم نیز “Gloria Jeans Cafe” و در طبقه سوم “Café Crown” قرار گرفته اند که همگی از مشهورترین کافه ها در دنیا هستند. در طبقه چهارم این مجموعه رستوران های مختلفی قرار گرفته اند که معروف‌ترین آنها “Yummies Food Bar” است که غذاهای بین المللی با تمرکز ویژه بر غذاهای ایتالیایی است. در کنار این رستوران، رستوران مکزیکی “Cantina Mariachi” با غذاهای رنگارنگ مکزیکی از مشتریان پذیرایی میکند. از سوشی های خوشمزه رستوران” Suinn “و چای سبزش اصلا نمی‌شود گذشت. بستنی خانگی”Ben and Jerry’s” را هم فراموش نکنید.
سالن نمایش سینمایی که در بالاترین طبقه قرار گرفته است در کنار سایر رستوران‌های مطرح دنیا قرار گرفته است. طراحی دکوراسیون نیشان تاشی مخصوصا این طبقه چشم هر ببیننده ای را به خود جلب می‌کند.
منگو، گپ، بنانا رپابلیک، ویکتوریا سیکرت، کوتون، لاکوست، ناین وست، روبرتو کاوالی، سامسونایت، پولو، تامی، آلدو و ماوی جزو برندهایی هستند که در نیشان تاشی حضور دارند.
نحوه ی رفتن به این مرکز خرید با اتوبوس:‏‏
‎۳۰M, 43, 46K‎ ‏
‏نحوه ی دسترسی به این مرکز با مترو:‏
این مرکز با ایستگاه متروی ‏Osmanbey ‎، ‏‎۱۰‎‏ دقیقه به صورت پیاده فاصله دارد

ساعات کار مرکز خرید: هر روز از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ شب

آدرس: Teşvikiye, Teşvikiye Cd. No:12, 34365 Şişli/İstanbul, Turkey