جاذبه قصر مولیاژ – آشنایی با مالدیو

میدان جمهوری که در ساحل شمالی ماله قرار دارد در سال ۱۹۸۹ بنا شده و با سر سبزی های اطراف خود یکی از محبوب ترین نقاط تجمع مالدیو محسوب می شود. در سمت غربی این میدان ساختمان های تجاری و در جنوب آن مرکز اسلامی قرار گرفته است. از سمت شمال نیز می توانید از دیدن نماهای زیبای دریا لذت ببرید.

جاذبه هوکورو میسکی – آشنایی با مالدیو

هوکورو میسکی مالدیو قدیمی ترین مسجد این کشور است و بنای آن در زمان سلطنت سلطان ابراهیم اسکندر اول پایه گذاری شده است. طراحی داخلی و دیوارهای بیرونی این مسجد با نوشته های عربی، کنده کاری ها و طراحی های زیبا تزئین شده. این مسجد به خاطر رنگ، استفاده از چوب های متنوع در درب ها و پنجره ها و مقابر باستانی خود بسیار مشهور است.

هتل زیر آب مالدیو – آشنایی با مالدیو

هتل گرانقیمت «زیرآبی» مالدیو، گردشگران را به این کشور زیبا می‌کشاند.
هتلی تمام شیشیه‌ای، زیر آب‌های اقیانوس آرام، جاذبه‌ای دیدنی را برای گردشگری مالدیو به ارمغان آورده است.
این هتل که پنجمین سال افتتاح خود را پشت سر می‌گذارد شکلی گنبد مانند داشته و به گونه‌ای طراحس شده است که مسافران آن در اتاقی آکواریومی که ظرفیت ۱۲ نفر را دارد با مشاهده حیات زیر آب به صرف غذا می‌پردازند.
با گذشت پنج سال از راه‌اندازی یک هتل «زیرآبی» در سواحل کشور زیبای مالدیو در اقیانوس هند،‌ کارشناسان این هتل را یکی از عوامل رشد چشمگیر صنعت گردشگری این کشور می‌دانند.
هزینه هر روز اقامت در هر یک از سوئیت‌های هتل زیرآبی مالدیو که از آنها به عنوان «ویلای دولوکس آبی سلطنتی» نام برده می‌شود، ۱۱۵۶ پوند است، این درحالی است که تا به حال هیچ یک از مسافران این هتل کمتر از دو هفته در سوئیت‌های گرانقیمت هتل زیرآبی اقامت نکرده‌اند.
هتل زیرآبی مالدیو گنبدی شکل بوده و مسافران آن همچنین می‌توانند در رستورانی در اعماق اقیانوس که گنجایش ۱۲ نفر را دارد، غذاهای دریایی میل کنند

تبلیغات
تبلیغات

تاکسی هوایی مالدیو – آشنایی با مالدیو

از نکات جالب این کشور وجود تاکسی های هوایی! در این مجمع الجزایر است که گردشگران را از جزیره ای به جزیره دیگر انتقال می دهد